Advert
Samsun’da meral akşenercilere fatura incelemesi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun’da meral akşenercilere fatura incelemesi!
05.07.2017 10:12:02

 

Samsun’da meral akşenercilere fatura incelemesi!

MHP’den ihraç edilen Meral Akşener, MHP Genel Başkanlığı’na aday olduğu dönemde Samsun'da gerçekleştirdiği miting ve yemekli toplantı iki MHP Samsun il başkanının başına bela olmaya devam ediyor.

İddialara göre Samsun’da bir dönem MHP il başkanlığı yapan İki eski siyasetçinin muhasebe kayıtları, faturaları ve defterleri maliye tarafından incelemeye alındı.

Akşener’in Samsun masraflarının FETÖ’cü işadamları tarafından ödendiği iddiaları ortalığı karıştırmış, bunun üzerine Meral Akşener, kendisini Samsun’a davet edenlere Samsun’daki yemek ve konaklama masraflarının partiler tarafından ödenmiş olduğunun göstermelerini istemişti.

Meral Akşener’i Miting sonrası Samsun’da bir otelde 700 kişiye yemek vermiş, programına katılmak için şehir dışından gelenler için ise, 150 kişiye konaklama faturası çıkmıştı.

Meral Akşener’in Samsun’da yemek ve konaklama masraflarının kim ya da kimler tarafından ödendiği hem Samsun’da hem de Ankara’da merak konusu olmaya devam ediyor.

Akşener’in otel faturalarını ödeyen iş adamlarının FETÖ bağlantısı şaibeleri iki eski MHP il başkanının canını sıkmaya devam edeceğe benziyor.

 

 

Samsun fetö Meral Akşener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert