Samsun'daki okulların demir kapıları kontrol ediliyor mu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsun'daki okulların demir kapıları kontrol ediliyor mu!
09.10.2018 09:33:02

 

Samsun'daki okulların demir kapıları kontrol ediliyor mu!

Kocaeli’nin Derince ilçesinde bir ilköğretim okulu bahçesinde oyun oynarken üzerine okulun demir kapısı devrilen 1. sınıf öğrencisinin hayatını kaybetmesiyle gözler okulların demir kapılarına çevrildi.

Çocukları için tedirgin olan aileler okulların demir kapıları düzenli olarak kontrol ediliyor mu? sorusunu soruyorlar.

Kocaeli’nin Derince ilçesinde bir ilköğretim okulu bahçesinde oyun oynarken üzerine okulun demir kapısı devrilen 1. sınıf öğrencisinin hayatını kaybetmesiyle gözler okulların demir kapılarına çevrildi. Çocuklarının okullarda can güvenliğinden tedirgin olan aileler ‘okulların demir kapıları düzenli olarak kontrol ediliyor mu’ sorusunu soruyorlar.

Türkiye'nin değişik illerinde özellikle okulların kapıları ile ilgili yaşanan bu üzücü olaylar aileleri tedirgin ediyor. Çocuklarını okula gönderen aileler haberlerde gördükleri bu ölümlü olaylardan psikolojik olarak etkileniyorlar. En son Kocaeli’nin Derince ilçesinde bir ilköğretim okulu bahçesinde oyun oynarken üzerine okulun demir kapısı devrilen 1. sınıf öğrencisinin hayatını kaybetmesiyle gözler okulların demir kapılarına çevrildi.

Çocukları için tedirgin olan aileler okulların demir kapıları düzenli olarak kontrol ediliyor mu? sorusunu soruyorlar. 

Kilolarca ağırlıktaki demir kapıların düzenli olarak kontrolden geçmesini talep eden aileler bu anlamda İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri'ne de çağrıda bulunuyorlar.

Gazetenizolsun.com

can güvenliğin Türkiye demir kapı okul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Erhan     0000-00-00 Haber de samsun mem e çakılan bir nokta YÖK. Size dokunan tarafı ne. İlla yalakalık mı yapsın. Şunu da bilin Samsun mem in bakanlık da konuşulan projeleri Aytekin Girgin e aittir.
Husamettin     0000-00-00 Bu haberin samsun ile ne alakası var? Başlığa bakıyorsun Saman haberi zannediyorsunuz. Kardeşim illa milli eğitim' E çakmak için haber yapılmaz. Sevsen de sevmesen de Samsun da başarılı bir Mille Eğitim müdürü var. Bakanlıkta Samsun projeleri ile örnek gösterilen bir il.
GALERİLER