Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri Nasıl?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri Nasıl?
25.07.2018 11:41:12

 

Samsung Bulaşık Makinesi Modelleri Nasıl?

​Bulaşık makinesi seçmek gerçekten titiz bir araştırmayı zorunlu kılıyor.

Son dönemde kadınların gündeminde Samsung bulaşık makinesi modelleri var. 3, 4 ya da 5 yıkama programı sunuyor olması, ihtiyaca yönelik kullanım bakımından bu modellerin beklentileri karşılamasını beraberinde getiriyor. Ayrıca markanın pek çok modelinde sadece 60 dakika içerisinde yıkamanın tamamlandığı ekspres program da mevcut. Az yağlı ya da beklememiş bulaşıklar için bu programın daha ekonomik bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Ayarlanabilir Raf Özelliği Çok Sevildi!

Markanın yeni bulaşık makinesi modellerinde üst rafın 5 cm kaydırılabiliyor olması dikkat çekiyor. Kadınlar tarafından bu özelliğin çok sevildiğini söyleyebiliriz. Çünkü raf ayarını yaparak makinenin daha işlevsel bir şekilde kullanılabilmesi de mümkün oluyor. Ayrıca bulaşıkların durulama süresinin uzatma gibi ekstra seçenekler sunan modellerin de bulunduğunu hatırlatalım.

Yenilikçi bir teknoloji ile ürünlerini hazırlayan Samsung çizilmelere karşı ekstra dayanıklı kaplamalar kullanmaya başladı. Makinelerin çok uzun yıllar kullanılacağı göz önünde bulundurulduğunda çizilmeye karşı dirençli kaplamaların da büyük önem taşıdığını anlamak zor olmuyor. Ayrıca hijyen bakımından da dikkat çeken bir kullanım söz konusu olabiliyor.

Bulaşıkların 70 derece sıcak suda yıkanması esnasında suyun sıcaklığı daha uzun süre korunabiliyor. Bu durum bakterilerin yok olması adına önem taşıyan bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Enerji tasarrufu zaten markanın çok dikkat ettiği hususlar arasında yer alıyor. Tasarruflu bir kullanım için A+ enerji sınıfında olan bir modeli tercih edilmesi yeterli!

Samsung Bulaşık Makinelerin Uygun Fiyat Nerede?

Bu makine modellerinde uygun fiyat sunan internet adreslerinden alışveriş yaparak ayırdığınız bütçeden de tasarruf elde edebilirsiniz. Örneğin MediaMarkt internet sitesinde gayet cazip fiyatlar ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Ayrıca bu sitenin geniş model seçeneği sunduğunu da unutmamak lazım.

Aranan özellikleri taşıyan bir bulaşık makinesi modelini bulmanız kolaylaşıyor. Modelleri bir arada kıyaslamak için de rotanızı MediaMarkt web adresine çevirmeniz yeterli olacak. Satışa sunulan her bir modelin tüm teknik özellikleri bu sitede mevcut. Fiyatları ya da teknik özellikleri dikkate alarak kolaylıkla bir kıyaslama yapabilirsiniz. Ancak indirimlerden faydalanmak isteyenler acele etmeli! Bu ürünler bugünlerde çok ilgi görüyor, model seçenekleri kısa sürede azalabilir.

Samsung bulaşık makinesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert