Samsung'dan hayvan baskılı taşınabilir piller
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsung'dan hayvan baskılı taşınabilir piller
15.03.2015 13:04:47

 

Samsung'dan hayvan baskılı taşınabilir piller

Son dönemde birçok üreticinin gündeminde olan taşınabilir şarj cihazlarına Samsung’dan ilginç bir yaklaşım geldi. Güney Koreli firma hayvan baskılı iki adet taşınabilir şarj cihaz duyurdu. 8.400 ve 11.300mAh kapasiteli taşınabilir pillerin üzerinde nesli tükenmekte olan hayvanların görselleri yer alıyor. Samsung "Şarj Hayattır" kampanyasının bir parçası olarak nesli tükenmekte olan hayvanlar konusunda kullanıcıları bilinçlendiriyor. Şarj  üniteleri için Google Play Store’da uyumlu bir de uygulama yer alacak. Aynı anda iki cihazı şarj edebilen taşınabilir piller, üzerindeki hayvan görselini şarj ettikleri cihazın ekranına animasyon olarak yansıtıyor.  Şarj dolum işlemi başladığı anda ekrandaki pil göstergesine göre nesli tükenmekte olan hayvanın duyguları değişim gösteriyor. %25 ve altındaki seviyeye sahip pilde sevimli hayvanımız mutsuz görünürken, %50 seviyelerinde kendine gelen hayvan %100 dolu olan bir cihazda ise oldukça mutlu görünüyor. Taşınabilir pillerin üzerinde pil seviyesini gösteren LED bildirim ışıklarına yer veriliyor. Ürünlerin fiyat bilgisi henüz açıklanmadı.  Alt bölümde şarj üniteleriyle iligili görsel ve videolara göz atabilirsiniz. 

Son dönemde birçok üreticinin gündeminde olan taşınabilir şarj cihazlarına Samsung’dan ilginç bir yaklaşım geldi. Güney Koreli firma hayvan baskılı iki adet taşınabilir şarj cihaz duyurdu. 8.400 ve 11.300mAh kapasiteli taşınabilir pillerin üzerinde nesli tükenmekte olan hayvanların görselleri yer alıyor. Samsung "Şarj Hayattır" kampanyasının bir parçası olarak nesli tükenmekte olan hayvanlar konusunda kullanıcıları bilinçlendiriyor.

Şarj  üniteleri için Google Play Store’da uyumlu bir de uygulama yer alacak. Aynı anda iki cihazı şarj edebilen taşınabilir piller, üzerindeki hayvan görselini şarj ettikleri cihazın ekranına animasyon olarak yansıtıyor. 

Şarj dolum işlemi başladığı anda ekrandaki pil göstergesine göre nesli tükenmekte olan hayvanın duyguları değişim gösteriyor. %25 ve altındaki seviyeye sahip pilde sevimli hayvanımız mutsuz görünürken, %50 seviyelerinde kendine gelen hayvan %100 dolu olan bir cihazda ise oldukça mutlu görünüyor. Taşınabilir pillerin üzerinde pil seviyesini gösteren LED bildirim ışıklarına yer veriliyor. Ürünlerin fiyat bilgisi henüz açıklanmadı. 

Alt bölümde şarj üniteleriyle iligili görsel ve videolara göz atabilirsiniz. 

nesli tükenen hayvanlar samsung taşınabilir pil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert