Samsunspor'dan Rektör Bilgiç'e Ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Samsunspor'dan Rektör Bilgiç'e Ziyaret
07.06.2018 10:03:34

 

Samsunspor'dan Rektör Bilgiç'e Ziyaret

Samsunspor Kulübü Derneği'nin Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu’nda Samsunspor Kulübü Başkanı olarak seçilen İsmail Uyanık ve yönetim kurulu üyeleri, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç'i makamında ziyaret etti.

Ziyarette; Genele Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı, Yaşar Doğu Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Yalçın Taşmektepligil ve öğretim üyesi Doç. Dr. Özgür Bostancı da hazır bulundu.

"Altyapıyı güçlendirmek için OMÜ ile işbirliğinde olmak istiyoruz"

Fikir alışverişi ve görüşlerin sunulduğu ziyarette konuşan Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık, Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) Samsun'un kültürel ayağı olduğuna dikkat çekerek "Spor bilimi çok hızlı ilerliyor. Bu nedenle sizin desteğinize ve bilginize ihtiyacımız var. Ayrıca bizim öncelikli amacımız altyapıyı güçlendirmek ve yetiştirmek. Bu konuda da OMÜ ile iş birliğinde olmak istiyoruz. Çünkü altyapı için uzmanlara ihtiyaç var. Çocuklarımızın doğru beslenmesi ve teknik anlamda iyi yetişmesi için OMÜ'nün öngörüsü, ciddiyeti ve saygınlığı bize çok şey katacaktır. Bu sayede, fiziki anlamda büyük bir potansiyel taşıyan Karadeniz'deki sporcu göçünün de  önüne geçebiliriz." dedi.

"Varlığınız Samsun'a güç katıyor"

Rektör Sait Bilgiç ise Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık'a yeni görevinde başarılar dileyerek OMÜ olarak Samsunspor'a her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti. Samsunspor gibi bir marka değerine Samsun'un çok ihtiyacı olduğunu belirten Rektör Bilgiç "Varlığınız Samsun'a güç katıyor. Altyapının güçlenmesi için de üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Ayrıca altyapıyı güçlendirmek, Samsunspor'un ileride yaşayabileceği sıkıntıların da önüne geçecektir." diye konuştu.

Samsunspor'u her zaman TTF Lig'inin üst sıralarında görmeyi dilediklerini belirten Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç konuklarına, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

 

 

Samsunspor İsmail Uyanık Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektör Sait Bilgiç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert