​Samsun’un yeni bakanı kim olacak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Samsun’un yeni bakanı kim olacak!
26.02.2018 10:26:25

 

​Samsun’un yeni bakanı kim olacak!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon'da partisinin Ortahisar İlçe Gençlik Kolları Kongresi'nde davaya olan anlayışından bir nebze olsun ödün vermediğini söyleyerek, gençlerden helallik istedi.

Bakan Soylu, adeta bir veda konuşması yaptı. Bakan Soylu, şöyle konuştu:

"Beni hatırlayacağınız zaman bu dergaha eğri odun yanlış odun taşımaz diye, hatırlayın. Biz ahlaklı adamlarız. Siyasetin de ne olduğunu iyi bilen kardeşlerinizden biriyim. Çocukluğumuzdan beri bu işin içindeyiz. 21. yüzyılda bu dava sadece Türkiye'ye hizmet etmiyor. Bugün İçişleri Bakanıyız, yarın belki değiliz. Buradan gideriz belki bir daha gelişimiz olmaz. Ama şunu net ve açık şekilde söylüyorum; AK Parti'ye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın davetinden beri yaptığım bütün çalışmalarda, bu davaya olan anlayışımdan bir nebze olsun ödün vermedik. Bundan sonra da vermeyeceğiz.

"GERİ ÇEKİLMEK DE BİR ERDEMDİR"

Sevgili gençler hiçbir zaman doğruluktan ve dürüstlükten ayrılmayın. Liderinizin gösterdiği istikametten hiçbir zaman ayrılmayın. Bunları belki size son kez söylüyorum. Eğer, sıkıntıda olduğunuz görülüyorsa da geri çekilmekten hiçbir zaman vazgeçmeyin. Geri çekilmek de bir erdemdir. Geri adım atmak da bir erdemdir.

"EN ÇOK KIZIMI ÖZLEDİM"

Sadece bende şunu hatırlayın. Trabzon'u çok seviyorum. Recep Tayyip Erdoğan'ın neferiyim. Recep Tayyip Erdoğan'ın neferi olarak hayatıma devam edeceğim. Sadece bende şunu hatırlayın. Trabzon bana hayatımın en önemli ve şerefli görevini verdi. En önemli görev Trabzon Milletvekilliği'dir. En çok özlediğim kızımdır. Allah inşallah en kısa zamanda onlarla beraber olmayı nasip eder. Hakkınızı helal etmenizi diliyorum."

Soylu’nun veda gibi konuşması Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ın yerine Çevre ve Şehircilik Bakanı Çiğdem Karaaslan’ın Samsun’un yeni bakanı olacağı bir kabine değişikliğinin habercisi olduğu yönünde yorumlar yapılmasına sebep oldu.

Çiğdem Karaaslan Samsun Ahmet Demircan’
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Engizli     0000-00-00 Süleyman soylu samsuna daha faydalı olur. 2019 'da samsundan gösterilmesi lazım.
GALERİLER