SAMTİAD’dan Tanıtım Hamlesi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SAMTİAD’dan Tanıtım Hamlesi!
10.09.2019 12:55:54

 

SAMTİAD’dan Tanıtım Hamlesi!

SAMTİAD (Samsun Turizm ve İşadamları Derneği) Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla Samsun'un turizm değerlerini öncelikle turistleri ve ziyaretçilerle direkt iletişim içinde olan otel çalışanlarına Samsun'a gelen misafirlere ve ziyaretçilere anlatmaları için tanıtmak, turistik yerlerin bilinirliğini artırmak için tanıtma gezisi düzenledi.

Geziye Samsun'da faaliyet gösteren turizm belgeli yaklaşık 20 otelde görevli resepsiyon ve satış pazarlama sorumluları katıldı.. Geziye SAMTİAD Başkanı Mustafa Öztürk de katılırken,  Ergun Tur işletmecisi ve Tur rehberi Eyüp Ergün rehberlik yaptı.

Etkinlik ile ilgili olarak bir açıklama yapan SAMTİAD Başkanı Mustafa Öztürk, "Samsun'da turizmin gelişmesinin önündeki önemli engellerden biri de Samsunluların ve Samsun sektör çalışanlarının Samsun'daki turistik yerleri ve bölgeleri yakından tanımamaları. Bu tanınırlığın önce Samsunlular ve otellerimiz ve turistik tesislerimizde ziyaretçiler ve turistlerle direkt iletişim içinde olan sektör çalışanları tarafından bilinmesi çok önemli katkı sağlayacaktır.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hazırladığımız bu projeye katkı sağlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir'e, katılan ve destek veren otellerimizin ve turizm işletmelerimizin yönetici, personel ve katılımcılarına çok teşekkür ederim. Bu ilk gezimizin ilk durağı Ladik Akdağ ve kayak tesisleri, Ladik Ambarköy, Vezirköprü, Şahinkaya Kanyonu, Boraboy gölü ve mesire alanı oldu. Bu bölgelerin tanıtımını amaçladık. Bu çalışmalarımız daha geniş tabana yayılarak devam edecek. " dedi.

SAMTİAD Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert