Sandıkçı’dan Canikli İşçilere Müjde!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sandıkçı’dan Canikli İşçilere Müjde!
19.03.2019 14:54:18

 

Sandıkçı’dan Canikli İşçilere Müjde!

Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “İşçi kardeşlerim müsterih olun ve biraz sabredin. Reçetemiz hazır” dedi.

Canik Belediyesi çalışanlarının maaşlarını alamamalarından dolayı derin üzüntü duyduğunu ifade eden Sandıkçı, işçilerin yüreğine su serpti.

BİRLİKTE MESAİ YAPTIĞIM HERKES AİLEMİN BİR PARÇASIDIR

Canik Belediyesi’nde çalışan işçi ve memurlara seslenen Sandıkçı, “Belediyenin çalışanlara maaşlarını ödeyemediğini ve işçi kardeşlerimizin bundan rahatsız olduğunun haberlerini alıyoruz. Onların rahatsız olduğu yerde, biz asla rahat olamayız. Belediyenin daha güçlü hizmet vermesindeki en büyük rol çalışanlarımızındır. İşçi kardeşlerime sesleniyorum; kendi aile şirketimde 40 kişi çalışıyor. Beraber çalıştığım herkes benim ailemin bir parçasıdır. Mutlu ve sağlıklı çalışma ortamının sağlanması için öncelikli işimiz, işçilerin maaşının vaktinde ödenmesidir. Değerli kardeşlerimden biraz daha sabırlı olmalarını istiyorum” diye konuştu.

KARANLIK ODAKLARIN OYUNUNA GELMEYİN FİTNELERİNE KULAK ASMAYIN

İşçilerin maaşlarının ödeme planının yapıldığını dile getiren Sandıkçı, “Biz birlikte çalışarak Canik’i şahlandıracağız. Sakın ola ki, birilerinin dolduruşuna gelip, farklı işlere tevessül etmeyin. Müsterih olun değerli kardeşlerim. Her karanlık gecenin bir sabahı olacaktır. İnşallah 31 Mart’tan sonra Canik için şahlanış vakti olacak. İşçi ve memurlarımızın emeğini kimseye yedirtmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

İŞÇİ VE MEMURLARIMIZLA CANİK’İN YARINLARI İÇİN OMUZ OMUZA ÇALIŞACAĞIZ

Canik Belediyesi’nin çalışanlarının maaşlarını ödememesinden dolayı üzüntü duyduğunu belirten Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, her şeyin yoluna girmesi için gün saydıklarını ifade etti. Ayrıca Sandıkçı, “Biz işçi ve memurlarımızla, Canik’in müreffeh yarınları için omuz omuza çalışacağız. Biraz daha sabırlı olun. Göreceksiniz her şey yoluna girecek. 31 Mart’tan sonra bizim gelmemizi bekleyin. Birlikte Canik’in ufkuna, ekonomik ve sosyal kültürel istikbaline yön vereceğiz. Rahat olun, reçetemiz hazır. Sadece gün sayıyoruz” dedi.

Canik Belediyesi İbrahim Sandıkçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Cenk     2019-03-19 "Sakın ola ki, birilerinin dolduruşuna gelip, farklı işlere tevessül etmeyin." Mesela neye? Kim dolduruşa getiriyor acaba? Koltukta oturdukça sorsan herkes dava adamı. Ak parti belediyeciliği iflas etmiştir.
Cenk     0000-00-00 Yani diyor ki; benden önceki bizim partili başkan batırdı ama ben batırmayacağım. İnananın aklını seveyim.
GALERİLER