SASA Kafe’den sonra Adem güney’in evi de mi kaçak!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
SASA Kafe’den sonra Adem güney’in evi de mi kaçak!
06.06.2017 09:44:26

 

SASA Kafe’den sonra Adem güney’in evi de mi kaçak!

Samsun Haber - SASA Kafe’nin yüz metrekaresinin kaçak olduğu belgeleriyle ortaya çıkan Adem Güney’in oturmakta olduğu evinin de kaçak çıktığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Evi Samsun İlkadım İlçesi Ulugazi Mahallesi Barış Bulvarı’nda olan Hukuçu İşadamı Adem Güney’in evinin çatı katında yaptığı kaçak yapılaşmayla ilgili bu güne kadar işlem yapılmadığı da ortaya çıktı.

Yaptığı her işte kaçak yapılaşmaya alışan Adem Güney’in, FETÖ’den tutuklu işadamı Vedat Daştan’ın avukatlığını yaptığı iddialarını haberleştirmemiz üzerine Akasyamhaber hakkında basın savcılığına suç duyurusunda bulunmuştu.

İDDİALARI CEVAPLAMAK YERİNE ŞİKAYET EDİYOR

Hukukçu İşadamı Adem Güney son günlerde soru sorulmasına bile tahammül edemiyor.

Samsun’da bir gazetenin FETÖ davasından tutuklu olan ve şehrin önemli FETÖCÜ’lerinden olduğu bilinen Vedat Daştan’ın Avukatlarından birisinin de Adem Güney olduğu iddiasından hareketle Adem Güney’e sorduğumuz soru sebebiyle ifade vermek zorunda kaldık.

Gazete, Güney’in 15 Temmuz darbe girişiminden iki buçuk ay sonra 03 Ekim 2016 tarihinde Samsun Üçüncü Noterliğince 15824 No’lu Vekaletname ile FETÖ’den tutuklu olarak yargılanan Vedat Daştan’ın Avukatı olduğu bilgisini yazmıştı.

15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNDEN SONRA OLMASI DİKKAT ÇEKİCİ

İddiaya göre, Samsun’da FETÖ Terör Örgütü’nün Üyesi olduğu gerekçesi ile halen Samsun Cezaevi’nde tutuklu olarak yargılanan işadamı Vedat Daştan’ın Avukatlığını yapan Adem Güney daha önce de örgüt üyeleriyle yurt dışı gezilerine de katıldığı söyleniyor.

HANGİ DAVA ALTINA GİRDİĞİ MERAK EDİLMEKTE

Adem Güney’in FETÖ Terör Örgütü Üyesi iddiasıyla tutuklu bulunan Vedat Daştan’ın 29 Mayıs’ta yapılacak olan duruşmasına katılıp katılmayacağı da merak ediliyor.

ADEM GÜNEY BAŞKA KİMLERİN AVUKATI?

Terör Örgütü FETÖ davasından tutuklu bulunan Vedat Daştan’ın Avukatlığını yapan Adem Güney’in başka kimlerin Avukatlığını yaptığı da merak edilirken, Samsun’da hangi bürokratlara Avukatlık yaptığı da merak konusu oldu.

Adem Güney fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert