Saygıdeğer Ak Parti Milletvekili Aday Adayları!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Saygıdeğer Ak Parti Milletvekili Aday Adayları!
05.05.2018 09:08:11

 

Saygıdeğer Ak Parti Milletvekili Aday Adayları!

Türkiye, 24 Haziran 2018 tarihinde genel seçimlere gidecek ve önümüzdeki dönem milletimizi temsil edecek olan milletvekillerini seçecektir.

Partimiz, devletimize ve milletimize en iyi şekilde hizmet edecek adayların belirlenmesi için aday belirleme sürecini başlatmıştır.

Bu sürecin başarıyla tamamlanması ve en iyi sonucun alınabilmesi için, aday adaylarımızın uyması gereken bazı kurallar bulunmaktadır.

Bu kuralların başında; Ak Parti kurumsal kimliğinin muhafaza edilmesi gelmektedir. Ak Parti Kurumsal Kimliğine, Parti Programına, Parti Tüzüğüne ve Siyasal Partiler Kanunu’na aykırı davranışlar karşısında, partimiz taviz vermeyecek ve sorumluluk kabul etmeyecektir.

Ak Parti Milletvekili Aday Adayları Seçim Kılavuzu, bu amaç doğrultusunda hazırlanmıştır. Kılavuzda, “Siyasi Partilerde Aday Adaylığı, Ak Parti Tüzüğü, Milletvekili Seçimlerinde Adaylık İşlemleri, aday adaylarımızın çalışmalarında dikkat edeceği hususlar ve partimizin kurumsal sembolleri ve bu sembollerin kullanım biçimlerine” yer verilmektedir.

Ak Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert