Saysiad Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Oldu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Saysiad Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Oldu
04.08.2017 15:19:35

 

Saysiad Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Oldu

3 yıldır İstanbul'da Samsunlu Yöneticiler Sanayiciler ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı olarak görev yapan Samsunlu iş adamı Mete Koca, görevini, Ayşe Üstünel Dağdelen'e devretti.

Devir teslim töreninde konuşan Koca," Görev yaptığım dönem içerisinde memleketimin insanlarını gurbette en iyi şekilde temsil edebilmek için var gücümle çalıştım. Başta SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş olmak üzere bu süreçte bana her türlü desteği veren ve her zaman yanımda olan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürü bir borç biliyorum.  Bu bir veda değildir. Şimdilik virgül koyup, yakın bir zamanda yine Samsun ve Samsunlular için sorumluluk almaya devam edeceğim. Herkesten helallik diliyorum" dedi.

Yeni Başkan Üstünel kimdir?

Bafrada Doğdu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2004 yılından itibaren kendisine it Hukuk Ofisinde Avukatlık görevini sürdürüyor. Galatasaray  Üniversitesinde Ekonomi ve Gayrimenkul Hukuku Üzerine  Eğitim aldı. Uzun yıllardır Saysiad ailesinde görevlerine devam etti. Evli ve bir çocuk sahibi...

saysiad Mete Koca Ayşe Üstünel Dağdelen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert