Advert
Singapurlu acenteler, samsun’da!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Singapurlu acenteler, samsun’da!
30.05.2017 11:47:25

 

Singapurlu acenteler, samsun’da!

Pazar çeşitliliğini artırmaya çalışan Karadeniz Bölgesi turizmcileri, Singapur’un en büyük 8 acente yetkilisini Amasya, Samsun, Giresun ve Rize’de ağırladı.

THY, TÜRSAB ve Tempel Turizm'in katkıları ile gerçekleşen organizasyon ile Singapur’un önemli acentecileri Karadeniz Bölgesini gezdi ve Samsun'da turizmcilerle bir araya geldi. Organizasyona destek veren Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği (KATİD) Başkanı Murat Toktaş, "Bölgemizin pazar çeşitliliğini artırmak için Karadeniz’e ilgi duyan bütün ülkelerle iletişime geçiyoruz. Singapur’a çalışan Tempel Turizm aracılığı ile özellikle Amasya ya ya ilgi duyduklarını bölgemizi tanımak istediklerini öğrenince çalışmalara başladık. Bu kapsamda THY, TÜRSAB ve Tempel Turizm in katkıları ile bölgemize gelen acentecileri KATİD üye tesislerinde misafir ettik ve bölgemizi gezin tanıtımını yaptık” dedi.

Singapurlu acentecilerin bölgeyi beğendiğini söyleyen Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve KATİD Başkanı Murat Toktaş, “En son Samsun'da bölge otelci ve acenteci arkadaşlarımızı gelen misafirlerimizle bir araya getirdiğimizde olumlu geri dönüşler aldık. Singapur için Karadeniz bölgesi yeni bir destinasyon olabilir. Tek pazar bağımlılığından kurtulmak için gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Toplantıda konuşma yapan THY Singapur yetkilisi ise, “THY olarak yeni pazarlar açma çalışmalarımız kapsamında Amasya ve Karadeniz Bölgesini hedefliyoruz. Bölgeye destek vermeye devam edeceğiz buradaki tarihi dokunuz ve alışveriş imkanı Singapurlu acentelerin dikkatini çekiyor" ifadelerini kullandı.

Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği Samsun Singapur Karadeniz Bölgesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert