Şirketleşme işlemleri tamamlanan Samsunspor AŞ Samsunspor Kulübünün Borçlarını Ne Zaman Ödeyecek
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Şirketleşme işlemleri tamamlanan Samsunspor AŞ Samsunspor Kulübünün Borçlarını Ne Zaman Ödeyecek
08.08.2018 08:57:26

 

Şirketleşme işlemleri tamamlanan Samsunspor AŞ Samsunspor Kulübünün Borçlarını Ne Zaman Ödeyecek

Samsun’da Yıldırım Holding tarafından kurulan Samsunspor AŞ şirketine borçlarıyla birlikte devredilen Samsunspor Kulübünün geri dönük borçlarının ne zaman ödenmeye başlanacağı henüz bir netlik kazanmadı.

Alacaklılara, kayyum heyeti tarafından Samsunspor yararına eşya piyangosu düzenleyerek elde edilen gelir ile borçlarının ödenmesi yoluna gidileceğini söylenmiş olmasına rağmen Samsunspor AŞ Başkanı İsmail Uyanık’ın bu sözünün arkasında durup durmayacağı bilinmiyor.

Samsunspor kulübünün 17 Milyon Kazım Yılmaz’a, 17 Milyon devlete, 17 Milyon eski yöneticilere ve futbolculara, 3 milyon da kasap, SASKİ, Spor Malzemelerine ve güvenlik firmasına olmak üzere toplam da 54 Milyon borcu bulunuyor.

Samsunspor AŞ, Samsunspor Kulübünden kalan borçlardan transfer tahtası kapanmasın diye sadece eski futbolcu alacaklarını düzenli olarak ödüyor ve kalan borçlara herhangi bir ödeme yapılmıyor.

Bütün bunlara rağmen Samsunspor’u kurtarmak için geldiğini söyleyen kulüp başkanının astronomik maaş aldığı iddia ediliyor.

Samsunspor AŞ Samsunspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
samsunspor1965     2018-08-08 siz kimsiniz ? başkan ismail uyanık ve yıldırım holdingi itibarsızlaştırmaya calısıyorsunuz ?hangi akla kime hizmet ediyorsunuz. ismail başkanın sözünün arkasında durup durmayacagı sorgulamak size mi kaldı daha önce ne yanlısını gördünüz. Sahipsiz külübe sahip cıkması zorunuza o kadar. Sahiplerinizin yapmıs olduğu hortumlamalar zorunuza gitti herhalde ??
Samsunsporlu     2018-08-08 Muhtemelen 2-3 bin TL alacağın vardı. Ya da bir iş teklif ettin kabul edilmedi. Samsunsporluların kahramanı olan İsmail Uyanık maaş alsa sana ne, almasa sana ne? Samsunspor'dan sana ne?
Cany     0000-00-00 Milleti tahrik etmek hoşunuza mı gidiyo sizin ? İsmail başkan gelmese transfer yasakları, eksi puanla başlama cezaları kapıdaydı. Ne anlatıyonuz siz. Daha ismini gizlemeden haber yapmamışsın
Yasin     0000-00-00 Ulan şerefsiz sahip çıkan vardi da biz mi görmedik adam gövdesini taşın altina koydu şuan ismail uyanik gelmese kadronda 5 tane futbolcu bulamazdin hâlâ piyangoyla felan ugrasmak zorunda kalcaktik kulübe vizyon geldi ya çekemiyorsunuz
Fatih taflan     0000-00-00 Kim bu yalan haberi yaptirdi.delikanliysa ciksin ortaya
CEM AKALIN     2018-08-08 HABERİ YAPAN DELİKANLI GİBİ İSMİNİ YAZ ORAYA...
GALERİLER