Sivas olayları mağdurları hapiste mi ölecek!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sivas olayları mağdurları hapiste mi ölecek!
05.03.2018 11:15:59

 

Sivas olayları mağdurları hapiste mi ölecek!

Sivas İrade Gazetesinden Fatih Tabur‘un haberine göre, Madımak Olaylarına ilişkin konuşan Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz, “Sivas katliamını yapan Özel Harp Dairesi´dir, Kontrgerilla´dır, Gladio´dur. Bütün darbeleri o merkez yönetir. FETÖ de oraya bağlı, laik ayak da oraya bağlı. Neden bu kardeşleri çıkarmıyorsunuz ki, Sivas olayları mağdurları içeride mi ölecek?” dedi.

Şevki Yılmaz : “Sivas Olayları Mağdurları İçeride mi Ölecek?”

İstanbul´da gerçekleştirilen “Asıl Mesele Postmodern Darbe” konulu konferansta konuşan Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz 28 Şubat sürecini ve Türkiye´de yaşanan darbeleri anlattı.

28 Şubat mağdurlarının haksız yere cezaevinde olduğunu ifade eden Yılmaz, 1993 yılında meydana gelen Sivas Olayları´nı anımsattı.

Eski vekil Yılmaz, “28 Şubat´ın mağdurları halen içeridedir. İktidara yalvarıyoruz. Sadece generalleri Divan-ı Harp´e çıkarmak değil o devirde Selam Tevhid davasının mazlumları kasıtlı içeridedir. Hele hele Sivas mağdurları. Bir Müslüman değil Alevi kardeşini vallahi karıncayı yakamaz, yılanı yakamaz. Tarlaların yakılması haramdır İslam dininde. Neden? Yılan, karınca ölür diye. Bir Müslüman Alevi-Sünni kimseyi yakamaz. Onu yakan insan halen ortalıkta geziyor. Sivas katliamını yapan Özel Harp Dairesi´dir, Kontrgerilla´dır, Gladio´dur. Bütün darbeleri o merkez yönetir. FETÖ de oraya bağlı, laik ayak da oraya bağlı, dinci ayak da oraya bağlı. Adresini verdim 1992 Beşiktaş konuşmasında. Neden bu kardeşleri çıkarmıyorsunuz ki, Sivas mağdurları içeride mi ölecek?” dedi.

Kaynak: Sivas İrade

Sivas Olayları FETÖ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert