Smok Elektronik Sigara Markası ve Modelleri
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Smok Elektronik Sigara Markası ve Modelleri
03.11.2017 12:04:10

 

Smok Elektronik Sigara Markası ve Modelleri

Elektronik sigaralar günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmekte ve sigarayı bırakmak için kullanılan bir yöntemdir.

Bu yöntem ile insanlar sigarayı rahatlıkla bırakmaktadırlar. Sigaraya göre de çok daha az zararlıdır. Elektronik sigaralara olan talebin artması ile birlikte pek çok marka ortaya çıkmıştır. Bu markalar arasında kalitesiz ve insan sağlığına zararlı likitler satan markalarda mevcuttur. Bu yüzden elektronik sigara lamadan önce mutlaka markaları iyice araştırmalısınız. Özellikle elektronik sigara markaları arasında en kaliteli ve güvenilir olanı smok elektronik sigara markasıdır.

Smok elektronik sigara markaları çok çeşitli modellere ve farklı aromalara sahip likitler üretmektedirler. Smok elektronik sigara markaları diğer markalara göre daha kaliteli ve güvenilir bir markadır. Smok elektronik sigara markasının en çok tercih edilen modeli smok allien modelidir. Smok allien hem görünüş olarak hem de kullanım özellikleri olarak pek çok özelliğe sahiptir. Bu modelde her pil için ayrı bir gösterge bulunmaktadır. LED görüntü sistemi bulunmaktadır. Sıcaklık kontrol ayarı bulunmaktadır. Ayarlanabilir direnç ayarı bulunmaktadır. 220 w maksimum çıkışı olup, 186650 düz üst pil bulunmaktadır. 2 yüksek ampere sahiptir. Dış kaplama olarak da paslanmaz çelik ve titanyum kaplamaya sahiptir. Hem özellik itibari ile hem de görünüşü ile pek çok kullanıcıya hitap eden bu model fiyat olarak da pek çok kişinin bütçesine uygundur.

Smok elektronik sigaralar çok fazla kişinin tercih ettiği kaliteli bir elektronik sigara markası olup, tasarım olarak da farklı modellerde pek çok elektronik sigarayı kullanıcılarına sunmaktadır. Bu smok elektronik sigara modelleri arasında tasarım olarak smok g-priv 2 daha farklı olup kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Smok g-priv 2 özellik olarak da 5 ml likit kapasitesine sahiptir. Duman çıkışı olarak normal, sert ve yumuşak çıkışlara sahiptir. LED göstergesi bulunmaktadır.510 vida bağlantısına sahiptir. Pek çok firmaya göre smok elektronik sigaraları sizlere daha çok model ve fırsat sunmaktadır. Ayrıca fiyat olarak da pek çok firmaya nazaran kaliteli ürünlerin satışının daha uygun fiyatlara yapmaktadır.

smok elektronik sigara smok allien smok g-priv 2
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert