Sonuna Kadar…
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sonuna Kadar…
17.06.2020 16:12:16

 

Sonuna Kadar…

Yunan başbakanı “Ayasofya yı açarsanız Atatürk hakkında ki bilgileri/gerçekleri açıklarız” diyerek Türkiye yi tehdit etmiş.

Bunu duyunca nedense eskilerin söylediği “Körün istediği bir göz, Allah verdi iki göz” sözü geldi aklıma.

Yunan Başbakanı aslında “kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla” türünde ki ifadeleri ile Ak Parti hükümetini değil TC devletini kuran zihniyetin günümüzde ki yaşayan mirasçılarını ve temsilcilerini tehdit ediyor.

Onlara kriptolu bir şekilde “ ya bu konuda üzerinize düşen her türlü cazgırlığı, pisliği, şirretliği yapar biz yeniden İstanbul’u ele geçirene kadar Ayasofya nın müze olarak kalması için kamuoyu oluşturursunuz, ya da her fırsatta sırtınızı yaslayarak, maskesini kullanarak keyif çattuğınız, servetinize servet kattığınız, işinize gelmeyeni, tekerinize çomak sokanı “Atatürk Düşmanı” ilan ederek içeri attırdığınız o gücünüzü elinizden alırız” mesajı ile M. Kemal isimi üzerinden nemalanan rantiyeci kesime ve 5816 skm ile Müslüman Türk Milleti’nin ensesinde boza pişiren Beyaz Türkler olarak bilinen Kripto Yahudi, Ermeni ve Hristiyanlara çok net bir mesaj veriyor, hatta onları tehdit ediyor.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER