Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencileri Duygulandırdı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencileri Duygulandırdı
22.03.2019 14:49:23

 

Sosyal Bilimler Lisesi Öğrencileri Duygulandırdı

21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü'nde AKM'de düzenlenen etkinlikte Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri ayakta alkışlandı.

Samsun Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri "Diğerkâm Adımlar" projesi kapsamında  21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü'nde AKM'de bir etkinlik düzenledi.

Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri okullarında 2 senedir yürütülen "Diğerkam Adımlar" toplum hizmeti projesinde adsız kahramanlara dönüştü. Lösam, Huzurevi, Altınokta Körler Derneği ve son olarak Down-Çed ile yaptıkları işbirliği, onlara gurur duyulacak ayrıcalıklar katmaya devam ediyor.

Sene başından itibaren başladıkları toplum gönüllülüğü yolculuğunu, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü'nde AKM'de yapılan etkinliğin aktif destekçileri olarak taçlandıran bu çocuklar duygu dolu anların gururlu temsilcileri oldu.

Yaklaşık 6 haftalık çalışmanın her aşaması titizlikle değerlendiren çocuklar gösteri akşamında sahne üstü ve gerisinde de desteklerini sürdürdü. Gerçek bir "Değerler Eğitimi" örneği sergileyen Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitlerini 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü'nde düzenledikleri etkinlikte çocuklarımızı da andılar.

Yoğun ilgi ve kalabalıkla karşılanan etkinlikte ayakta alkışlanan Çocuklar duygusal anlar yaşadı.

 

Samsun Sosyal Bilimler Lisesi Down Sendromu Farkındalık Günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER