Suat Kılıç ile bayramlaşmaya katılan 19 Mayıs Kaymakamı Rize’ye vali yardımcısı olarak atandı!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Suat Kılıç ile bayramlaşmaya katılan 19 Mayıs Kaymakamı Rize’ye vali yardımcısı olarak atandı!
06.12.2016 16:25:37

 

Suat Kılıç ile bayramlaşmaya katılan 19 Mayıs Kaymakamı Rize’ye vali yardımcısı olarak atandı!

Samsun’da geçtiğimiz kurban Bayramında 19 Mayıs İlçesinde resmi bayramlaşma törenini Suat Kılıç ile birlikte gerçekleştiren 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen, Rize Vali yardımcılığına gönderildi.

İçişleri Bakanlığı’nca kaymakam ve vali yardımcılarının atanmasına dair kararnameyle Rize Vali Yardımcılığına atanan Samsun 19 Mayıs İlçe Kaymakamı Abdullah Şen’i Suat Kılıç ile resmi bayramlaşma töreni gerçekleştirmiş olmasının Rize’ye sürgün olarak gönderdiği iddia edilyor.

Samsun 19 Mayıs İlçesindeki bayramlaşma törenine 19 Mayıs Kaymakamı Abdullah Şen’in yansıra 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu da katılmıştı.

O törende Kılıç bir de konuşma yapmıştı. Kılıç konuşmasında, ülkemiz o kadar değerli ki başımızdan bela eksik olmuyor diyerek, “ülkemiz çok değerli, toprağı kıymetli, konumu çok önemli, insanı değerli, dolayısıyla başımızdan terör örgütü eksik olmuyor” şeklinde konuşmuştu.

PİŞMANIM ALDATILDIM DİYEMEMİŞTİ

“Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), PKK’dan pek çok yönüyle daha tehlikelidir’’ diyen, Eski Bakan Suat Kılıç’ın bunu yeni fark etmesi ve bakanlığı döneminde devlet imkanlarını FETÖCÜ’lerin kadrolaşması için kullandığı günleri çok çabuk unutması dikkatlerden kaçmamıştı.

 “Milletimizin uyanıklığı ve dikkati sayesinde bu darbe girişimi savuşturulmuştur. PKK Ülkemizin güney doğusunda hükümdarlık sürmeye kalkarken, FETÖ Türkiye’nin 81 vilayetini içerden çürütmeyi tamamını ele geçirmeyi denedi. Nice başımıza belalar örmeye, nice önümüze tuzaklar kurmaya çalıştılar, her defasında Allah Müslüman Türk Milletinin yanında oldu, bizi korudu, bizim birliğimizi, dirliğimizi, korudu.” Diyen Kılıç’ın darbe gecesi millet tankların altına yatarken kendisinin nerede olduğu konusuna da açıklık getirememişti.

 

Samsun 19 Mayıs İlçesi Rize Kaymakam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
bozo 61     2016-12-09 maçanız yerse yayınlayın yazdıklarımı...bayramlaşma belediye düğün salonunda belediye başkanlığının hazırlama ve davetiyle gerçekleşsin.Kaymakamımızımı suçlu ilan ediyorsunuz.bu haberi size yaptıranki (sizin yaptığınıza inanmıyorum) o pislik kimse söyleyin o paralel ci pisliğe zamanı geldi yakında onunda bu devlet gereğini yapar.az kaldı.......
Alçaklık     0000-00-00 Bu yaptığınız haber değil alçaklık. Bakanımızı ve Kaymakamımızı bu şekilde itham edemezsiniz. Varsa belgeniz koyun ortaya. Çamur atmayın
GALERİLER
Advert