Suat Kılıç’tan kurtulduktan sonra Akif çağatay kılıç ilaç gibi gelmişti!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Suat Kılıç’tan kurtulduktan sonra Akif çağatay kılıç ilaç gibi gelmişti!
29.07.2017 09:42:09

 

Suat Kılıç’tan kurtulduktan sonra Akif çağatay kılıç ilaç gibi gelmişti!

Türk Spor Ajansı’nın sahibi ve Türkiye Fair Play Komisyonu Başkanı Erdoğan Arıpınar, yeni ve eski spor bakanlarını değerlendirdi:

Güle Güle Efendi Kılıç,

Hoş geldin Bak!

Gelmiş geçmiş Spor ve Spordan sorumlu bakanları tanırım. Hepsini saygı ile anmak gerekli. Amma Akif Çağatay Kılıç bir başkaydı. Kendinden önce gelen Suat Kılıç’tan Türk sporu kurtuldu diye sevinirken; bu defa yeni Kılıç’la çok mutlu olmuştuk. Efendi, kültürlü, dengeli, iyi eğitim görmüş bir bakana kavuşmuştuk.

Uluslararası alanda TMOK’la dostça iş birliği yaparak, kendini saydırarak iyi niyetli bir yönetim gösterdi. Onu selamlayarak güle güle derken, çok eski günlerden tanıdığım yeni bakan Osman Aşkın Bak’a da “Hoş geldin” diyorum. Onu; spordan gelen, çalışkan fakat BMM’de fazla sert bir politikacı olarak tanıdık. Kılıç’tan devraldığı meşaleyi daha da parlatarak taşıyacağını umuyorum.

Sporun yalnız futbol olmadığını Türkiye’nin uluslararası spor platformunda yer alması için, her dala, her gence imkan tanınması gerektiğini Ona söylemeye gerek yok, o zaten biliyor. Tabii Fair Play’i de…

FUTBOLMEDYA

Suat Kılıç Akif Çağatay Kılıç Osman Aşkın Bak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert