Subaşı Taksi Durağı Taksicisi Burak İnanç ,Hizmette Sınır Yok
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Subaşı Taksi Durağı Taksicisi Burak İnanç ,Hizmette Sınır Yok
13.12.2016 11:11:56

 

Subaşı Taksi Durağı Taksicisi Burak İnanç ,Hizmette Sınır Yok

Samsun’da taksicilerin sorunlarını, hizmetlerini ve Samsun’un sorunlu bölgelerini Akasyamhaber olarak Taksiciye sorduk, sonuç olarak Samsunlular Agresif ve trafikte bilinçsiz bir yapıya sahip çıktı.

Samsun Haber -  Samsun’da son yıllarda taksi kültürü artmaya başladı diyen Subaşı taksi durağı taksicilerinden Burak İnanç, “ Taksi kültürü Samsun’da günden güne yaygınlaşıyor, birçok vatandaşın kendi şahsi aracı olduğundan taksiye arada ihtiyaç duyulsa da eskiden olduğundan şuan daha iyi durumda” diye söyledi.

TAKSİLERDE HANGİ HİZMETLER SUNULUR

Taksici Burak İnanç, “ Samsun büyük ve metropol bir şehir yakıt ücretleri ve araç parça fiyatları da oldukça pahalı, bu yüzden taksi ücretleri yüksek gibi görünse de aslında yetersiz bile geldiği söylenebilir. Taksimetre ücretleri arttırılmalı da diyebiliriz buna. Taksi hizmetleri arasında müşteri memnuniyetini sağlamak için Wireless, günlük gazete, istediği müzik, Klima vs. içecek ürünleri hariç birçok hizmeti sunmaktayız” diye sözlerini kaydetti.

TAKSİCİLER ŞİKÂYETÇİ

En fazla trafikte sorun yaşanan yerin Subaşı Meydanı olarak nitelendiren İnanç, “ Samsun’da bilinçsiz araç kullanımı ve bilinçsiz yayaların çok sayıda olması zaten çok yoğun olan trafiği daha da güç bir hale getiriyor. Trafikte en fazla Subaşı Meydanı’nın darlığı nedeniyle otobüs ve Saathane’den dönen araçların bu meydanı kullanması sebebiyle çok yoğun olması çok fazla sürücülere sorun yaşatıyor. İnsanlarımızın bilinçsiz ve asabiyet sahibi olması nedeniyle çok çabuk kavgalar ve tartışmalar yaşanıyor dolayısıyla bu durumlar bizleri oldukça üzüyor” şeklinde ifade etti.

TAKSİ TERCİH EDİLMELİ

Vatandaşlar seyahatlerinde taksiyi tercih etmeli diyen taksici Burak İnanç, “ Vatandaşlar toplu taşıma araçlarını ve taksileri tercih ettiklerinde trafikte bir nebze olsun rahatlık yaşanacağını düşünüyoruz. Üstelik vatandaşlara memnuniyet sağlamak için kendi özel araçlarında bulamayacakları hizmetleri de vermeye çalışıyoruz. Taksilerde ücretlendirmeyi 3.40 kuruştan açıyoruz ve kilometre başına yine 3.40 kuruş ile şehir içi ve şehir dışı hizmet veriyoruz” diye Samsunluları taksi kullanımına davet etti.

Gül Gülsüm GÜNDÜZ

Samsun taksici Subaşı taksi durağı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert