Süleyman Korkmaz; 18-0’lık Bir Galibiyet İle Samsun Cumhur İttifakı Diyecektir!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Süleyman Korkmaz; 18-0’lık Bir Galibiyet İle Samsun Cumhur İttifakı Diyecektir!
13.03.2019 15:12:49

 

Süleyman Korkmaz; 18-0’lık Bir Galibiyet İle Samsun Cumhur İttifakı Diyecektir!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Kayseri Milletvekili ve MYK Üyesi Süleyman Korkmaz, Samsun’da parti teşkilatları ile seçim çalışmalarına katıldı.

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel merkezi tarafından oluşturulan heyetler illerde ki çalışmalarına devam ediyor. Çalışma kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 25. Dönem Kayseri Milletvekili ve MYK Üyesi Süleyman Korkmaz, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ile birlikte Terme, Çarşamba, Tekkeköy, İlkadım ve Atakum ilçelerinde çalışmalar yaptı. 3 gün süren program kapsamında ziyaret edilen ilçelerde Cumhur İttifakının ve 31 Mart seçimlerinin sadece bir belediye başkanlığı seçimi olmadığının önemi anlatıldı.

Korkmaz; “Sayın Genel Başkanımızın talimatları doğrultusunda illerimizi ziyaret ederek 31 Mart seçimleri ile ilgili Cumhur İttifakının önemi anlatıyor ve vatandaşlarımızın Cumhur İttifakına destek vermesini istiyoruz. 31 Mart 2019’da yapılacak olan seçimler için hep birlikte çok çalışıp istediğimiz sonucu alacağız. Burada geçirdiğimiz 3 gün boyunca gözlemlerimize göre Samsun’da ittifakın Üyesi olan her iki parti teşkilatı ve belediye başkan adaylarının birbirleri ile olan uyumu bizlerin sonucun Cumhur ittifakının kazanacağı konusunda şüphemizin olmadığını da gösterdi. Teşkilatlarımız ittifakın gereğini yerine getirmekteler öz verili bir çalışma hâkim tüm teşkilatlarda. Cumhur İttifakı Allah’ın izniyle Samsun’da başarı ile çıkacağından şüphem yok. Samsun’da Cumhur İttifakı’nın uyumu AK Parti ve MHP teşkilatlarının uyumu bunu getirecektir. 18-0’lık bir galibiyet ile Samsun Cumhur İttifakı diyecektir” dedi.

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ise Ankara’dan gelen heyete çalışmalar hakkında bilgiler verdiklerini ifade ederek, teşkilatların toparlandığını seçimlere özverili bir çalışma ile hazırlandıklarını aynı zamanda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

MHP Samsun Abdullah Karapıçak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER