Tegiad Başbakana sanayi dosyası sunacak
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tegiad Başbakana sanayi dosyası sunacak
03.01.2017 10:18:17

 

Tegiad Başbakana sanayi dosyası sunacak

Terme Genç İşadamları Ve Girişimciler Derneği (TEGİAD) Başbakan Binali Yıldırım’a bölgenin büyük sanayi ihtiyacı konusunda dosya sunacak.

Samsun Haber - Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu’na (TÜGİK) bağlı dernekler, Çankaya Köşkü’nde Başbakan Binali Yıldırım ile buluştu. Buluşmanın ardından Terme Genç İşadamları Ve Girişimciler Derneği üyeleri Başbakan Binali Yıldırım hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başbakan Binali Yıldırım’la konuşma fırsatı bulan TEGİAD Başkanı Mustafa Çelebi, 15 Temmuz akşamı tüm üyeleri ile birlikte meydana çıktıklarını belirtti. Başbakan Yıldırım’a Terme ilçesinde  büyük bir sanayi bölgesine ihtiyaç duyulduğunu da ifade eden Çelebi, ‘’Bölgenin gelişmiş sanayileri arasındayız. Daha fazla gelişip daha fazla büyümek için büyük sanayilere ihtiyaç duyuyoruz. Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz’’ dedi.

Başbakan Binali Yıldırım ise  Başkan Çelebi’den konuyla ilgili bir dosya istedi. Başbakan Yıldırım’ın istediği dosya hazırlık çalışmaları sürerken önümüzdeki günlerde Başbakan’a iletilecek.

Binali Yıldırım tegiad terme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert