Tekkeköy Muhtarlar Derneğinden Yalan Haber Açıklaması
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tekkeköy Muhtarlar Derneğinden Yalan Haber Açıklaması
02.05.2018 08:54:55

 

Tekkeköy Muhtarlar Derneğinden Yalan Haber Açıklaması

Tekkeköy Muhtarlar Derneği bazı internet sitelerinde yer alan AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman’ın “Siz Benim muhatabım Değilsiniz” şeklindeki haberleri yalanlayan bir basın açıklaması yayınladı.

Açıklama şöyle;

30 Nisan 2018 Pazartesi günü yani dün Tekkeköy Düğün Salonunda düzenlenen Ak Parti Genişletilmiş İlçe Divan Toplantısında il başkanımız Sayın Hakan Karaduman’ın kullandığı bir cümlenin yanlış anlaşılmalar ve kasıtlı yerlere çekmeler yüzünden bazı muhtar arkadaşlarımızın alınganlığı ve kırgınlığı olmuştur. Toplantının ardından gerek il başkanımız Sayın Hakan Karaduman gerek muhtar arkadaşlarımızla yaptığımız toplantı ve istişarede konu açıklığa kavuşturulmuştur.

İl Başkanımızın İlçe Divan toplantılarında teşkilat üyeleri ve mahalle başkanlarının parti tüzüğüne göre olması gerektiğini beyan etmesi sanki bir takım muhtar arkadaşlarımızın o salonda bulunmalarının istenilmemesi gibi yorumlanmıştır.

Hiçbir dönemde biz muhtarlara Ak parti hükümeti döneminde çıkıldığı kadar sahip çıkılmadığını Türkiye’deki bütün muhtar arkadaşlarımız gibi Tekkeköy’deki muhtar arkadaşlarımızın da çok iyi bilmektedir.

Cumhurbaşkanımızın da muhtarlarla ilgili düşünceleri ve yapmış olduğu çalışmaları hepimiz çok iyi bilmekte ve yakından takip etmekteyiz.

Biz Tekkeköy Muhtarları olarak bu olayın çarptırılarak gerçeği yansıtmayan şekilde sosyal medyada kasıtlı olarak çıkarıldığına ve yayıldığına inanıyoruz.

Tekkeköy Muhtarlar Derneği olarak bu haberlerden rahatsız olduğumuzu belirtmek isteriz. AK Parti il başkanımız Sayın Hakan Karaduman’ın biz muhtarlar konusundaki samimiyetini, bizlere olan ilgi alakasını ve güvenini de çok iyi bildiğimizden aleyhte çıkan bu haberlerin bizleri rahatsız ettiğini yinelemek isteriz. Bu konuda il başkanımızın samimiyetinden ve bizlere karşı dürüstlüğünden şüphemiz olmadığının kamuoyu tarafından bilinmesini isteriz.

Gerçeği yansıtmayan bu haberlerin çarpıtılarak olayın dışına taşındığı kanaatiyle yayınlanan haberleri kınıyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Tekkeköy Muhtarlar Derneği Başkanı

Ahmet Şahin

​Tekkeköy Muhtarlar Derneği AK Parti Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert