TEKKEKÖY’DE HALKIN TEMAYÜLÜNDEKİ İSİMLER?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
TEKKEKÖY’DE HALKIN TEMAYÜLÜNDEKİ İSİMLER?
28.08.2013 11:48:58

 

TEKKEKÖY’DE HALKIN TEMAYÜLÜNDEKİ İSİMLER?

Yaklaşan yerel yönetimler seçimlerinde en fazla aday adayıyla dikkatleri çeken Samsun’un Tekkeköy ilçesinde halkın hangi isimlere eğilimli olduğu belirginleşmeye başladı..

www.kimolsun.net’te yapılan ankete oy kullananların tercihleri şimdilik Çınarlık Belediye Başkanı Nihat Soğuk’u Tekkeköy’de belediye başkanı olarak görmek istedikleri yönündeyken Nihat Soğuk’tan sonra ise mevcut belediye başkanı Hayati Tekin en çok oylanan adayların başında yer alıyor..

Bilindiği gibi Çınarlık belde belediyesinin önümüzdeki yerel seçimlere kadar kapanacak olması belediye başkanı Nihat Soğuk’un Tekkeköy Belediye başkan adayı olma fikrini ortaya çıkarmıştı..

Soğuk’un adaylık konusunda kesin karar verip vermediği netleşmezken oy kullananların tercihini nasıl değerlendireceği de merak konusu oluyor..

Tekkeköy’de halkın temayülüne göre Tekin’den sonra üçüncü sırada yer alan isim ise AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Aydın Karmil, onun ardından ise   dördüncü sırada Mustafa Candal yer alıyor..

www.kimolsun.net’teki beşinci isim ise, bir dönem Tekkeköy Belediye Başkanlığı yapmış olan Yüksel Öğüten..

Öğüten’i ise altıncı olarak takip eden aday adayı Ahmet Halit Yücel, onun ardında ise Hasan Togar, Akın Üner ve Halil İnci yer alıyor..

Tekkeöy’de adayınıza oy kullanmak için bu linki tıklayınız:

http://www.kimolsun.net/tekkekoy/
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER