Advert
Tekkeköy’de Salih Amel Gecesi Programı
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tekkeköy’de Salih Amel Gecesi Programı
14.12.2016 14:28:21

 

Tekkeköy’de Salih Amel Gecesi Programı

Tekkeköy Belediyesi ile Tekkeköy İHH ve İlim Yayma Cemiyetinin işbirliğinde Tekkeköy Belediyesi düğün salonunda organize edilen "TEKKEKÖY'ÜN SALİH AMELİ GECESİ" programı vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleştirildi.

Tekkeköy Belediyesi ile Tekkeköy İHH ve İlim Yayma Cemiyetinin birlikte organize ettiği "TEKKEKÖY'ÜN SALİH AMELİ GECESİ" programı Demokrasi tarihine altın harflerle yazılan ve aziz Milletimizin darbe kalkışmasına karşı duruşunu en iyi şekilde sergileyen 15 Temmuzun simge isimlerinden Şerife Boz’un katılımı ve eğitimci yazar Sait Çamlıca’nın muhteşem sunumuyla gerçekleştirildi.     

Tekkeköy halkının her konuda olduğu gibi yardımlaşma ve salih amel işleme konusunda da üzerine düşeni en güzel şekilde yaptığını ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Tekkeköylü vatandaşlarımız her konuda üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmeyi bilmiştir. Belediyemizin desteklediği İHH tarafında yürütülen ve Nijer’deki katarakt hastalarının gözlerinin görmesi için yapılan çalışmayı Tekkeköy halkı gönülden desteklemiş ve yardımları ile yüzlerce kişinin göz ameliyatları yaptırılarak kör olmasının önüne geçilmiştir. Bu akşam burada düzenlenen "TEKKEKÖY'ÜN SALİH AMELİ GECESİ" programı belediyemiz İHH ve İlim Yayma Cemiyeti işbirliğinde Tekkeköy halkının desteği ile gerçekleştirilen maneviyatı yüksek ve insana yapılan yatırımın sergilendiği bir gece oldu. Yine programa Demokrasi tarihimize altın harflerle yazılan ve Aziz milletimizin darbe kalkışmasına karşı duruşunu en iyi şekilde sergileyen 15 Temmuzun simge isimlerinden,  kahramanlarından Şerife Boz bacımızın katılımı ve eğitimci yazar Sait Çamlıca'nın sunumuyla duygu ve maneviyat yüklü bir program gerçekleştirmiş olduk’’ şeklinde konuştu.

​Tekkeköy Belediyesi İlim Yayma Cemiyeti Sait Çamlıca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert