Teknoloji Yatırımcıları Samsun'da!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Teknoloji Yatırımcıları Samsun'da!
11.02.2020 11:12:34

 

Teknoloji Yatırımcıları Samsun'da!

Girişimciliğin önemli adımlarından olan yatırım ve melek yatırımcılığı kavramları hakkında konuşmak üzere Kültepe Yatırım, StartUpFon, Demirören Ventures, Keiretsu Forum Türkiye ve Diffussion Capital Partners'in temsilcileri Samsun'da olacaklar.

21 Şubat Cuma günü saat 14.00'da Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı(OKA) Konferans Salonu'nda “Yeni Nesil Yatırımcılığı”konulu panel gerçekleştirilecek. Panelin ardından Samsun Teknopark girişimcileri melek yatırımcılara ve iş insanlarına projelerini anlatan sunumlar yapacaklar.

Etkinlikte,

Yatırımcı nasıl olunur? Melek yatırımcılık nedir?  Yatırım yapmak neden önemlidir?  Yeni nesil yatırımcılık nedir?  Teknoloji trendleri nelerdir? gibi sorular cevaplandırılacak, ardından ise birbirinden farklı projeler sunum yapacaklar. 

Etkinliğe,

StartUp Fon adına Gülsüm Çıracı, Keiretsu Forum Türkiye adına Hulusi Berik, Diffussion Capital Partner adına Alper Karagöz,Demirören Ventures adına Furkan Gül ve Kültepe Yatırım adına İbrahim Ulukaya katılacak.

Etkinliğe katılım için formu doldurunuz.

Form için: https://forms.gle/Ko6qNy8C96QJ5kzq6

melek yatırımcı StartUpFon Demirören Ventures Keiretsu Kültepe Yatırım Diffussion Capital Partners Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı OKA Yeni Nesil Yatırımcı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert