Tentelerin Özellikleri Ve Kullanım Alanları
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tentelerin Özellikleri Ve Kullanım Alanları
15.09.2017 11:03:54

 

Tentelerin Özellikleri Ve Kullanım Alanları

Tente ve pergola mevsimsel dış etkilere karşı korunmak amacıyla kullanılan ürünler olduğu gibi aynı zamanda açık alanları daha kullanılabilir hale getirmek ve dekoratif bir görüntü sunmak için de kullanılabilir.

Yağmur ve sıcak gibi birçok hava olayından en asgari şekilde etkilenmeyi sağlamak amacıyla tasarlanmaktadır. Tente ve pergola ürünleri üretilirken dış etkilere maruz kaldığında uzun süre dayanacak malzemelerden ve materyallerden yapılmaktadır.

Tente ve Pergola Sistemleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kullanım konusunda birçok mekanda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Öncelikli olarak kafelerde, restoranlarda, kumsallarda, açık çay bahçelerinde ve kısaca hava olaylarından korunma gerektiren ve kullanılabilir dış alanı genişletmek için bütün mekanlarda, tercihe bağlı olarak tente veya pergola konumlandırılabilmektedir. Tercih edileceği mekana göre tenteler ve pergolalar sabit olarak kullanılabilmektedir. Ancak bazı tente modelleri taşınabilir/açılıp kapanabilir yapıya sahip olduğundan fiziksel değişiklik gösterebilir.

Kullanılabilir Alanları Dekorasyon İçeren Bir Fikirle Değiştirin!

Avm, açık alanlar, kafeler ve restoran gibi alanlarda yukarıda da bahsettiğimiz gibi kullanılabilir alanları pergola sistemleri ile genişletebilmek mümkün. Kafenizin bir bahçesi var ve alanınızı genişletmek mi istiyorsunuz? O halde pergola sistemleri sizlere dekorasyon çözümler sunacaktır! Aynı zamanda yaz aylarında kavurucu sıcaklardan korunmak ve kış aylarında ki olumsuz hava şartlarından hem mekanınızı hem değerli müşterilerinizi koruyabilmek için pergola sistemleri ile kalıcı çözümler üretebilmek mümkün! Günümüzde büyük şemsiye, tente gibi sistemler kullanılarak çözüm oluşturabilmek de mümkün ancak daha kalıcı ve daha uzun ömürlü bir sistem istiyorsanız kesinlikle sektöründe lider firma olan Monte Carlo Tente’nin web adresini inceleyerek örnek projelere göz atmanızı öneriyoruz!

Daha detaylı bilgi için : www.montecarlotente.com.tr

pergola montecarlotente
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert