Terme Belediyesi Engellilerle Elele
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Terme Belediyesi Engellilerle Elele
11.04.2017 14:21:50

 

Terme Belediyesi Engellilerle Elele

Terme Belediyesi, Termeli engellilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Şenol Kul, göreve geldikleri günden beri dar gelirli, kimsesiz ve engellilerin yardımına koşmaya çalıştıklarını, görevlerinin “engelleri kaldırmak” olduğunu söyledi.

Terme Belediyesi Terme’de engellilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Belediye, yaptığı örnek çalışmalara devam ederek, engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye hediye etti. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Kültür ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'ne tekerlekli sandalye başvurusunda bulunan vatandaşların taleplerini karşıladıklarını söyledi.

YAŞAMLARINDA YARDIMCI OLUYORUZ

Daha önceden vatandaşların katkıları ile 10 akülü sandalye verdiklerini, son olarak da 7 vatandaşa tekerlekli sandalyelerini teslim ettiklerini belirten Başkan Kul “Terme'de yaşayan engelli vatandaşlarımıza desteğimiz artarak devam edecek. Biz her konuda vatandaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Sağlıklı toplum, engellerine sahip çıkan toplumdur. Yerel yönetimler olarak bizim görevimiz engelli vatandaşlarımızı tespit edip, yaşamlarında yardımcı olmaktır. Bugün 7 engelli kardeşimizin araç ihtiyacını karşıladık. Onlara özgü hazırlanan bu araçlarla ömürlerinin bundan sonra kalan yaşamlarını daha da kolay geçirmelerini temenni ediyoruz” dedi.

Tekerlekli sandalyelerine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan vatandaşlar da Başkan Kul’a teşekkür etti.

Terme Belediyesi tekerlekli sandalye Şenol Kul engelli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert