Terme’de Elektrik Hatları Yer Altına Alınıyor
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Terme’de Elektrik Hatları Yer Altına Alınıyor
24.07.2017 14:58:09

 

Terme’de Elektrik Hatları Yer Altına Alınıyor

Anafartalar ve Saray caddesinde elektrik hatları yer altına alınıyor

Samsun'un Terme İlçesi'nde Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş (YEDAŞ) tarafından ilçenin bazı cadde ve sokaklarında elektrik hatlarının yeraltına indirilmesi çalışmaları devam ediyor.

Terme ilçesinde elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmalarına Saray ve Anafartalar caddelerinde devam ediliyor. Belediye Başkanı Şenol Kul, görüntü kirliliğini ortadan kaldırmak ve elektrik iletimini daha güvenli hale getirmek amacıyla çalışmaların devam ettiğini, alt yapısı tamamlanan yollarda üst yapı çalışmalarına başlanacağını müjdeledi.

TERME YENİDEN DİZAYN EDİLİYOR

Çalışma yapılan mahallelerde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Şenol Kul, “Biz çalışmalarımızı hep geleceğe yönelik olarak sürdürüyoruz.  Terme’yi sil baştan adım adım yeniden dizayn ediyoruz” dedi.

ÇAĞDAŞ KENT YOLUNDA EN ÖNEMLİ ADIM

Göreve geldikleri ilk günden itibaren zamanı ve kaynakları en iyi şekilde kullanarak, halka hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyleyen Kul, “Üst yapısı yapıldıktan sonra tekrar yolların bozulmaması için ilçemiz mahalleleri ve caddelerinde elektrik hatlarının yer altına alınmasını YEDAŞ yetkililerine ilettik. Kurum yetkilileri gerekli incelemelerini yaptılar. Önümüzdeki günlerde diğer mahalle ve caddelerimizde elektrik hatlarının yer altına alınma işi inşallah devam edecek. Çalışmaların tamamlanmasıyla, ilçenin çağdaş kent görünümüne kavuşturulmasında önemli bir adım atılmış olacaktır. Saray ve Anafartalar caddelerimizde devam eden bu çalışmalar ilçemize hayırlı olsun" diye konuştu.

Samsun Terme İlçesi Şenol Kul
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert