Advert
Terme’de Mobil ekipten Sorunlara Anında Çözüm!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Terme’de Mobil ekipten Sorunlara Anında Çözüm!
01.06.2017 10:51:29

 

Terme’de Mobil ekipten Sorunlara Anında Çözüm!

Terme ilçesinde, Belediye Başkanı Şenol Kul’un talimatıyla oluşturulan mobil ekip sorunlara anında müdahalede bulunuyor.

Terme Belediyesi vatandaşların günlük yaşamlarını daha sorunsuz hale getirmek için, tamir ve bakım hizmetlerini hızlandıracak yeni bir sistemi devreye soktu. ‘Mobil Ekip’ adıyla Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı, küçük çaplı sorunlara müdahale ekibi oluşturuldu.

ÇÖZÜM İÇİN BİR TELEFON YETİYOR

2016 yılının Ekim ayında kurulan ve tamir işlerini kısa sürede yapabilmeleri için gereken aletlerin sürekli hazır bulunduğu araçlarla sorunlu bölgeye giden ekipler, Terme Belediyesi’ne iletilen şikayetler doğrultusunda gün içinde pek çok noktada tamirat yapıyor.

7 AYDA 500 SORUNA MÜDAHALE

Mobil ekibin acil sorunlara çözüm için kurulduğunu söyleyen Belediye Başkanı Şenol Kul, “Mahallerde bazı sorunlara anında müdahale gerekiyor. Bu sorunlar için oluşturulan mobil ekip, kısa süre içinde bölgelere giderek tamir bakım onarım çalışması yapıyor. Böylelikle sorunların çözümü için günlerce beklenilmiyor. Ekiplerimiz 7 ayda yaklaşık 500’den fazla soruna müdahalede bulundu. “ dedi.

HİZMET KALİTESİNİ ARTIRIYORUZ

Terme için en iyi hizmeti üretmek adına çalıştıklarını söyleyen Başkan Kul, “ Vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştırmak ve hizmet kalitesini artırmak istiyoruz. Ortaya çıkan sorunlara müdahale edebilmek için ekiplerimiz çalışmalarına devam edecek. Vatandaşlarımız öneri ve taleplerini 188 ve 543 876 1002 whatsapp numaralı çağrı merkezimizden bizlere iletebilir” diye konuştu.

​Terme Belediyesi Şenol Kul Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert