The Jerusalem Post Türkleri Yenemezsek İslam’ı Kimse Durduramaz!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
The Jerusalem Post Türkleri Yenemezsek İslam’ı Kimse Durduramaz!
27.09.2019 15:00:35

 

The Jerusalem Post Türkleri Yenemezsek İslam’ı Kimse Durduramaz!

Erdoğan’ın gerçek hedefi Yunanistan’da yaygara çıkartıp dikkati gereksiz onların üstüne çekiyor Ancak Erdoğan’ın gözü doğuda.

Milli silahlarını İslam ümmetinin silahları yapmak böylece İslam NATO'su kurmak, Pakistan’la nükleer silahlara kavuşmak, Suriye üzerinden hızlıca Kudüs 'e girebilmek, YPG'yi bitirip Araplarla bağlantı kurmak, Doğu Akdeniz’de petrol ve gaz çıkartıp ekonomik ve siyasi büyük güç olmak.

Kıbrıs üzerinden Gazze’ye çıkmak Amerika’yı Ortadoğu’dan kovmak ve halife ilan edilmek istiyor.

Suriye savaşı İsrail’in hayatta kalma savaşıdır. Amerika Suriye’yi kaybederse Ortadoğu’da cihad başlar. Türkler ve Ruslar mücahitlere silah verir, Amerika Irak’ı da kaybeder Mısır’ı da kaybeder her yer Türklerin kontrolüne girer Türkleri ancak hava savaşında durdurabilirdik geç kalındı.

Hava milli savunmalarını kurmak üzereler. İlk temasları YPG ile oluyor ve YPG’yi İsrail silahlandırdı. TSK karşısında varlık gösteremiyorlar Türk SİHA’larıyla her gün 50 asker kaybediyorlar. Geriye bir tek Akdeniz sahillerindeki birleşik Avrupa donanması kalıyor. Onlarda tehlikeli esiğe gelmek üzereler.

Bu birleşik donanma yakında Türklere yenilebilecek kritik eşiğe gelmiş olacak. İstendiği gibi varlık gösteremeyecekler. Türkler o donanmaya karşıda hazırlanıyorlar. Kıbrıs’a deniz üssü ve anti gemi füzeleri yerleştirdiler. Akdeniz sahilleri ve Kıbrıs’ta S-400 bataryaları kurdular. Yakında birleşik donanmasının da karşısına eşit güçte donanmayla gelecekler. Türkiye bunları tek başına yapabiliyorsa İslam NATO'su ile neler olmaz. Zaman Türklere çalışıyor ve artık düşmanımız oldu. Türkleri yenersek İslam’ı da yeneriz.

BU ERBAKAN’IN DOKTRİNİYDİ VE SÜRECİ O BAŞLATMIŞTIR.

Türkleri yenemezsek İslam’ı kimse durduramaz ve İsrail namaz kılar. Filistinlilere itaat edersiniz. Şeriat ile size hükmedilir. Tel Aviv ve Kudüs’te her yerde ezan duyarsınız. Tek bir Musevi bile bu topraklarda bırakmazlar. Kadınlarınız pazarlarda cariye olarak satılır. Çocuklarınız elinizden alınır. Mücahit olarak yetişirler. Tüm dünyada Musevilik yok edilmiş olur.

Şunu da belirteyim Türklerin yükselişi Erdoğan ile değildir sadece Erdoğan sonrasında da aynen böyle bir süreç öyle ya da böyle devam edecektir. Bu Erbakan’ın doktriniydi ve süreci o başlatmıştır. Bunların bugün ya da yârin olmasının hiç bir hükmü yok Türklerin hedeflerinden hiçbir şeyin değiştirmeyeceğini İsrail'in artik görmesi gerekiyor. Erdoğan gider Türkler biter diye basite alırsanız hatayı burada yaparsınız. Türklerin geçmişine bakın olaylar hiçte öyle olmuyor doktrinleri sahipleniyorlar. Türkiye deki Muhalefete de güvenmeyin zamanla oda kalmayacak. Dediğim gibi Zaman bizim düşmanımız derim size ve işler hiçte planlandığı gibi gitmiyor sanki bizim planlarımız üzerinde Allah'ın bir başka plana var.

The Jerusalem Post

 

The Jerusalem Post İslam’ı kimse durduramaz İsrail Filistin Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kaynak?     0000-00-00 Kaynak var mı ve sağlam mı? Kaynağın linki paylaşılabilir mi?
GALERİLER