Topaloğlu’nun Deveci sevgisi nereden geliyor!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Topaloğlu’nun Deveci sevgisi nereden geliyor!
30.05.2020 17:22:52

 

Topaloğlu’nun Deveci sevgisi nereden geliyor!

AK Partili Ondokuz Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’nun her fırsatta CHP’li Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi ziyaret etmesi ve birlikte fotoğraf vermesi farklı yorumlara sebep oluyor.

19 Mayıslılar, “Başkan her fırsatta Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi ziyaret ediyor. Çeşitli bahanelerle sürekli bir araya geliyorlar. AK Parti’de üçüncü dönemi dolan Osman Topaloğlu önümüzdeki seçimlerde başka partiden mi aday olacak” diye sorarak sık ziyaretlerin nedenini merak ettiklerini dile getiriyorlar.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, daha önce de Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin halı saha maçını izlemek için ziyaret gerçekleştirmişti.

Topaloğlu son ziyaretini soyal medya payalaşarak, “Komşu ilçemiz Atakum'un, Belediye Başkanı arkadaşım @bskcemildeveci'yi ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledim.

Yerelde kalkınmanın birlik ve beraberlikten geçtiği şuurunda olarak siyasi kimliği bir tarafa bırakıp çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” Şeklinde yazması manidar bulundu.

19 mayıs belediyesi atakum belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Engizli     0000-00-00 Insanları ayrıştırmayı bırakın, atakum ve 19 Mayıs sınır ve köylerarası halısaha maçında iki ilçenin mahalleleri karşılaştı. Ne var bunda
GALERİLER