Toplu Vurdukça Yürekler Onu Top Sindiremez
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Toplu Vurdukça Yürekler Onu Top Sindiremez
02.03.2020 14:41:27

 

Toplu Vurdukça Yürekler Onu Top Sindiremez

İdlib’de askerlerimize yapılan saldırılar sonucunda 33 şehit verdik. Biz inanan insanlar için şahadet en yüce makamlardan bir tanesidir. Vatan uğruna ölmek şereftir, şandır. Elbette Allah’a iman etmeyenler bunu anlayamaz, bilemez. Onlara ancak hidayet temennisinde bulunabiliriz.

Fakat Rusya, İran ve Esed rejimi bu kalleş saldırı sonucunda uyuyan devi uyandırdılar. Artık Türkiye’nin önünde hiçbir güç duramaz. İslam birliği ve Müslümanların hür bir şekilde yaşamasının önündeki en önemli engeller bu sayede yıkıldı. Ordumuz ile birlikte Milli Suriye Ordusuna, önce Suriye’yi Rusya ve İran işgalinden, Fırat’ın doğusunu ABD işgalinden ve sonra da Golan Tepelerini İsrail’den alma fırsatı doğmuş bulunuyor.

Nasıl ki Heron adı verilen İnsansız Hava Araçlarını (İHA) vermekte naz yapan İsrail sayesinde dünyanın en gelişmiş araçlarını üretmeye muvaffak olduk. Şimdi de Patriot Hava Savunma Sistemini vermeyen ABD yüzünden daha gelişmişlerini yapma yolu açıldı. S-400 Konusunda Rusya ile yapılan anlaşma bu açıdan önemlidir. Allah’ın izni ile Patriot ve S-400’lerden daha gelişmiş hava savunma sistemlerini üretmeye muvaffak olacağız.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER