Toplumsal Felaket
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Toplumsal Felaket
02.10.2018 14:06:47

 

Toplumsal Felaket

Şeytanın hizmetkarı global zalim yapının ülkemizin Siyasileri, bürokratları, Feminazileri ve süslümanlarını kullanarak Müslüman Türk erkeğine, insanına dayatığı, yaşattığı AİLE FELAKETİ’nin mağdurları olan Müslüman erkekler yuva, aile kurmak için çıktıkları bu yolda ve sonrasında çektikleri sıkıntıları, yaşadıkları acıları ve uğradıkları haksızlıkları insanlara ve yetkililere anlatabilmek, seslerini duyurabilmek için çabalayıp duruyor. Fakat ne acıdır ki millet ve ülke olarak içine itildiğimiz suni gündemler arasında kendisine yer bulamıyor maalesef.

Israrla iddia ediyorum ki biz Müslüman Türk Milleti’nin birinci öncelikli sorunu ne ekonomi, ne bölgemizde ki savaş nede başka bir şey.

Birileri ailenin temel taşı, çimentosu olan kızlarımızın, kadınlarımızın aklını çelmek, beyinlerini uyuşturmak ve onları mankurtlaştırmak suretiyle  onları devşirerek ve bizleri içine ittiği suni gündemler ile meşgul ederek “canbaza bak” taktiği ile sistematik olarak bu milletin toplumsal geleceğine ve Müslüman kimliğine saldırıyor.

 Bu savaşta ellerinde ki en güçlü silahları da aptal, hain idareciler, siyasiler ve “Tahkiki İman” sahibi ( Kuran’ı ve Resulullahın yaşam şeklini hayatının hedefine koymuş, doğru inanca sahip ve inandığı gibi yaşayan) “Müslüman Erkekler”in evlenmek istediği, ancak göründüğü gibi olmayan (inandığı gibi yaşayamayan) sözde MÜSLÜMAN, özde SÜSLÜMAN KIZLAR’dır.

YAZININ DEVAMI İÇİN

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert