Trabzon araplaşıyor mu, "israil"leşiyor mu?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Trabzon  araplaşıyor mu,
13.01.2018 11:20:39

 

Trabzon araplaşıyor mu, "israil"leşiyor mu?

Eldeki tonla belge şikayet duyum ve bildirim bende saklı olmak üzere; öncelikle Trabzon'da turizm amaçlı konaklayan tüm din kardeşimiz Suudi Araplara Trabzon’a hoş geldiniz dileğimi bildirmek isterim.

Efendim bildiğiniz üzere Siyonist İsrail üst devleti, Filistin işgali öncesinde kafaladıkları bazı gerzek  zengin Lübnanlılara,  Filistinlilerin arazilerini aldırmış sonrasında da çaktırmadan İsrail’e  danışıklı dövüş satmıştı. Bu belgeler Akasyam gazetesinde yayınlandı. Yani Emlakçı İsrail  bölgedeki arazi simsarları ile böylelikle toprak ve arazileri parça parça toplayarak kolonilerini kurdular gerisini de işgal yöntemiyle tamamlayarak bugünkü İsrailli oluşturdular.

Özellikle Rabıta ve FETÖ koordinatörlüğünde,  bazı seçilmiş Arap ailelerine gayrimenkul ve arazi satış surecinde, ileride  bir " vaadi"  bir devir teslim modeline yönelik, aynı emlakçı taktiğiyle; Trabzon'da bazı oyunlar döndüğünün herkes farkında.

"Hazar Türk -Yahudisi"  olduklarını söyleyen  ve Türklerle akrabayız... Ana Yahudi olmuşuz  uyduruk söylemleri altında şirin bir söylem kulağa hoş gelmekle birlikte durum pek de öyle değil. Bu konuda ben çok güzel kurgu romanlar okudum.

Öncelikle, Büyük resmi oluşturan bağlantılı  bazı  soruların cevabının verilmesi gerekir.

1. Trabzon'da neden bir süreden beri Fındık üretimini değersizleştirilerek yanlış fiyat  politikası oluşturulmaktadır? Kaç fındık üreticisi arazisini satmış ve kiralamıştır?

2. Son zamanda nedeni bilinmeyen bir Fındık bakterisinin tüm alanı kapladığı ve randıman düşüklüğüne ve çürümeye  neden olduğu doğru mudur?

3. Tarım Bakanlığı bu konuda ne tür önlemler almıştır? Bu hastalık dışarıdan ithal mi edilmiştir. Çaresi var mıdır?

4. Sümela  Manastırı’nın ileride tamamen ibadete açılması durumu var mıdır?

5.  Trabzon Tapu kadastro müdürlüğü  kayıtlarında Araplara yapılan arazi satışlarının Türkler hariç bir kişiye satışının yasaklanmasına dair bir kayıt ve hüküm var mıdır?

6. Bu yolla kaç adet gayrimenkul ve arazi 2010 yılı ve sonrasında Araplara satılmıştır?

7. İsrail fındık yağını hangi dini bayramında helva yapımı için bol miktarda tüketmektedir. İsrail fındık alıcısı olarak dünyada kaçıncı sıradadır.

8.  Bir takım MOSSAD ajanlarının Trabzon'da cirit atmalarının nedeni nedir? Bu pis heriflerle,  bölgedeki FETÖ  milisleri arasında bir bağ ve irtibat tespit edilmiş midir?

9.  Tarım Bakanlığı ile İsrail devleti arasında yapılan antlaşma ve protokollerde Trabzon ili ile ilgili ne tür tarımsal üretim  projeleri vardır?

10.  Bölgede şuanda var olan  kaç  kadın Yahudi  Trabzon devlet hastanesinde doğum yapmış ve  Nüfus kütüğüne bildirilmiştir?

Bu soruları "61" soruya kadar çıkartmak mümkün ama şimdilik bu soruları Doğu Karadeniz halkının gündemine ve bilgisine sunuyoruz.

Bölgedeki yerli ve milli emlak ofislerinin bilgisine  de ayrıca sunuyoruz.

Cevap gelirse. Akasyam gazetesinde yayınlanır. Gelmez ise bizler bu soruları artırarak sormaya devam ederiz.

Soranın bir yüzü... Cevaplamayan İsrail'dir diyorum.

Tahir Çalgüner

Tahir Çalgüner Trabzon FETÖ İsrail
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert