Trabzon Medyası Ayağa Kalktı, Siz çıldırdınız mı?
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Trabzon Medyası Ayağa Kalktı, Siz çıldırdınız mı?
22.03.2018 09:45:02

 

Trabzon Medyası Ayağa Kalktı, Siz çıldırdınız mı?

Devlet Hava Meydanları Genel Müdürlüğü’nün Trabzon Havalimanında bakımı ve ikinci pist çalışmaları nedeniyle Haziran 15 ile Eylül 15 tarihleri arasında uçuş trafiğine kapatma kararı alması Trabzon medyasını ayağa kaldırdı.

61saat.com’un haberine göre, Trabzon havaalanının kapatılma kararının skandal olduğu yazıldı.

Haberde, “Bölgemize gelen turistlerin yüzde 80’inin şehri tercih ettiği, sezonun en önemli 3 ayı olan Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül aylarını da kapsayan, ortaya atılan bu skandal iddia ile ilgili Trabzon’da turizmciler adeta şok oldu” ifadelerine yer verildi.

 "DOĞRU OLDUĞUNA İNANMIYORUM"

TÜRSAB Başkanı Suat Gürkök kendisinin de böyle bir şey duyduğunu ama doğru olup olmadığını bilmediğini belirterek "Böyle bir tarihte turizm sezonunun en verimli 3 ayında Trabzon havalimanının kapatılması yönünde bir plan olduğunu bende sadece duydum. Ama böyle bir şeye onay verileceğini bir sanmıyorum. Kesinlikle dedikodudan ibarettir.

Şayet böyle bir düşünce, böyle bir plan, böyle çalışma var ise, kasten yapılan bir şey olarak düşünmemek mümkün değil. Eğer var ise acilen bu karardan vazgeçilmesini öneriyorum. Yani sezonun en yoğun aylarında Trabzon Havalimanı’nı saatli bile olsa uçuş trafiğine kapatmak sektöre ve şehre vurulacak en büyük darbe olacaktır. Dediğim gibi, bende duydum ama inandırıcı bulmadım. İnşallah da doğru değildir.

Kaynak:61saat.com

Trabzon havaalanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert