TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın Her Vatandaş Gibi Şoför Esnafımızın Da Önceliği Yerli Malıdır
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın Her Vatandaş Gibi Şoför Esnafımızın Da Önceliği Yerli Malıdır
08.12.2016 11:32:54

 

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın Her Vatandaş Gibi Şoför Esnafımızın Da Önceliği Yerli Malıdır

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Dövizinizi bozdurun TL ve Altına yatırın’ kampanyasını desteklediklerini belirten TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, “Ülke genelinde 690 meslek odamıza kayıtlı esnaflarımızla birlikte TL’nin değerinin korunması için gayret etmektedir” dedi.

-“TŞOF OLARAK DÖVİZİNİ BOZDUR KAMPANYASINI DESTEKLİYORUZ” 

TŞOF’a bağlı taksi, dolmuş ve halk otobüsçülerinin TL’nin değerinin korunması için ellerini taşın altına koyduğunu ve Federasyon olarak kampanyayı desteklediklerini ifade eden Başkan Fevzi Apaydın, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ‘Dövizini bozdur. TL ve Altına çevir’ kampanyasına gönülden destek veriyoruz. Bunu ülkemiz ve geleceğimiz için severek yapıyoruz. Ayrıca halkımızdan şoför esnafı olarak en büyük talebimiz bu sıkıntılı ve kış ayında olduğumuzu hatırlatarak dövizimizin dışarı çıkmaması için toplu taşıma araçlarını kullanmalarını ve lüks tüketim ürünlerinden uzak durmalarını istiyoruz” diye konuştu.

-“GÜÇ BİRLİĞİ YAPMALIYIZ”

Ülkemize karşı kurulan ekonomik darbenin önüne geçmek için sadece esnaf ve sanatkârların değil toplum olarak güç birliği yapılması gerektiğinin altını çizen Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, “15 Temmuz’da ülkemizi silahla yıkmaya çalışan kesimler bugün ekonomik alanda ülkemize karşı yeni oyunlar oynamaya çalışmaktadırlar. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da söylediği gibi bu birliktelik, dayanışma ve iman gücü bizde olduğu sürece Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmaya kimsenin gücü yetmez. Şoför esnaf camiası olarak 15 Temmuz’da ülkemize nasıl sahip çıktıysak yine aynı duygu ve düşüncelerle ülkemize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti ilelebet varlığını sürdürecektir. Sürdürmesi içinde camia ve millet olarak elimizi değil gövdemizi taşın altına koymaya devam edeceğiz. Yani oynanan oyunları bozacağız ” şeklinde konuştu.

 

tşof Fevzi Apaydın Döviz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert