TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın’dan Rektör bilgiç’e ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın’dan Rektör bilgiç’e ziyaret
07.11.2017 15:59:10

 

TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın’dan Rektör bilgiç’e ziyaret

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu(TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Üniversite Dolmuşçular Kooparatifi Başkan Yardımcısı Hasan Akyüz ve Samsun Kurupelit Fakülte Dolmuşları Dernek Başkanı Mustafa Bircan, Rektör Prof. Dr. Sait Bilgiç’i makamında ziyaret etti.

Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı’nın da hazır bulunduğu ziyarette, Samsun’da yaşanan ulaşım sorunları ele alındı. Görüşmede ayrıca sorunun çözümüne yönelik şehir içinde ulaşımı sağlayan şoförlerin OMÜ Sürekli Eğitim Merkezi’nde eğitim görebileceklerine dair fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret, Fevzi Apaydın’ın Rektör Prof. Dr. Bilgiç’e hediye sunmasıyla son buldu.

Fevzi Apaydın Samsun OMÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ziya KUL     2017-11-08 Ulaşım sorununu ele almak size mi kaldı?Bu sorunun başmimarı yzy olmadan toplantı mı olurmuş?Gecesi gündüzü Samsun olan başkan ortalıkta yok.Garibanın mevlidi olunca ortalıkta gözükmez, ünlü işadamının mevlidinde en ön safta yerini alır.Yusuf Ziya samsunhaber.comun habere koyduğu fotoğraftaki otobüs nereye gidiyor?Okuyabiliyor musun?Havaalanından Samsuna gelenler balkonlardaki donları atletleri görüyor diye utanıyorsun da sana bağlı otobüslerin acı halini neden görmüyor ve çözüm bulmuyorsun?
GALERİLER
Advert