Tüm Anadolu Ayaktayız, Emperyalizme Karşı Savaştayız
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Tüm Anadolu Ayaktayız, Emperyalizme Karşı Savaştayız
13.02.2018 14:45:10

 

Tüm Anadolu Ayaktayız, Emperyalizme Karşı Savaştayız

Samsun Memur-Sen başkanı Nejdet Güneysu Zeytin Dalı Harekatı ve Şehitlerimizle ilgili; 14 Şubat Çarşamba günü Saat 12.00 de (Tüm Anadolu Ayaktayız; Emperyalizme karşı savaştayız) diyerek Cumhuriyet meydanında Sivil Toplum Kuruluşlarıyla sesimizi yükselteceğiz” dedi.

Nejdet Güneysu, “Zeytin Dalı Harekatında şehitlerimizi anmak ve Emperyalizmin ülkemiz üzerindeki oyunları karşısında tek vücut olduğumuzu göstermek amacıyla; aynı saatte tüm illerimizden yükselen sese Samsun’dan da destek vereceğiz” dedi.

Güneysu sözlerine devamla; “Emperyalizmin kolluk güçleri haline gelen terörizm ve teröristleri adeta desteklercesine; Zeytin Dalı Harekatı bir ülkenin başka bir ülkenin Egemenlik Haklarına müdahaledir diyenlere, (Afrin’de ve Münbiç’te sivil halk kendisini koruyor) diyenlere karşı Samsun Sivil Toplum Kuruluşları ve Samsun Halkı olarak verilecek cevabımız olacaktır” dedi.

Güneysu “Tüm Samsun’luları şehitlerimizin yanında olmak, Ülkemizin emperyalizme karşı savaşında yanında olduğumuzu ortaya koymak inancımızın gereğidir. Çarşamba günü saat 12.00 de Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda (Tüm Anadolu Ayaktayız; Emperyalizme karşı savaştayız) diye haykırmak için bekliyoruz” dedi.

 

 

 

​Nejdet Güneysu Afrin Samsun Memur-Sen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert