​TÜRKAV Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım Hükümetten Kısmi Af İstedi
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​TÜRKAV Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım Hükümetten Kısmi Af İstedi
04.05.2018 10:04:56

 

​TÜRKAV Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım Hükümetten Kısmi Af İstedi

TÜRKAV Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım Hükümetten sınırları belirlenmiş bir kısmı af isteyerek çaresizlik sebebiyle hapse girmiş gençleri seçim vaatleri kapsamında dışarı çıkarmanın çok yönlü faydalarının olacağını kaydetti.

Konuyla alakalı olarak Akasyamhaber’e yaptığı açıklamada TÜRKAV Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım, “Seçim atmosferini iliklerimize kadar hissettiğimiz bu günlerde hatırlanması gereken önemli bir kesim daha var o da kader mahkûmlarıdır.

Toplumumuzda değişik sebeplerden dolayı bunalmış kendisinin ve ailesinin varlığını idame ettirmek için çaresiz kalmış kader mahkûmları, özellikle gençlerimiz iş aş bulamadıklarından dolayı bunalıma, kötü insanların tuzağına düşmüş en verimli olacakları çağlarını hapiste geçirmek zorunda kalmış kader mahkûmu gençlerimizi de unutmamak gerekir” diye belirtti.

GENÇLERİMİZİ TOPLUMA KAZANDIRALIM

TÜRKAV Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım şöyle devam etti;

“Bu insanlar kontrollü bir şekilde ve tekrar topluma kazandırılan ölecek projelerle birlikte kısmi bir af getirilmesi gerektiğine inanıyorum.

Ceza evlerinin doluluk oranında göz önüne alırsak bu insanların devlete maliyetlerini dikkate alarak bunların topluma kazandırılması amacıyla kader mahkûmların kısmi bir affın yapılması gerektiğine inancımız biraz daha artmaktadır.

TÜRKAV Samsun Muharrem Yıldırım Kısmi Af
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert