TÜRKAV Samsun Şubesi’nden Akasyamhaber’e ziyaret
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
TÜRKAV Samsun Şubesi’nden Akasyamhaber’e ziyaret
09.01.2018 09:43:15

 

TÜRKAV Samsun Şubesi’nden Akasyamhaber’e ziyaret

​Kısa adı TÜRKAV olan Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Samsun Şube Başkanı Muharrem Yıldırım, Akasyamhaber’i ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Recep Yazgan ile bir süre sohbet etti.

Sohbette uzun süredir Samsun gündemini meşgul eden Samsunspor’un içinde bulunduğu durum hakkında değerlendirmelerde bulunan Yıldırım, Samsunspor’un bu durumunun Samsun açışından utanç verici olduğunu kaydederek Samsun’da her kesiminin destek çıkması gerektiğini belirtti.

VATAN HAİNİ YETİŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORLAR

Samsun’da hızlı bir şekilde yayılmakta olan Misyonerlik Faaliyetlerine de dikkat çeken Yıldırım, Misyonerlerin hedefinin genç Müslümanları Hıristiyanlaştırmaktan çok, milli duyguları yok ederek, vatan haini olarak yetiştirmek ve vatana ihanet edebilecek hale getirmek olduğunu sözlerine ekledi.

Samsun’da Evangelistler ve Bahailerin yasadışı yapılanmalarına karşı dikkatli ve zinde olmak gerektiğinin de altını çizen Yıldırım, “Çocuklarımızı bu yabancı emperyalist faaliyetler karşısında bilgilendirerek tuzağa düşmelerini engellememiz gerekmektedir” diye konuştu.

TÜRKAV Samsun Şube Yönetiminin Akasyamhaber ziyaretine TÜRKAV Başkanı Muharrem Yıldırım yanı sıra, Başkan Yardımcısı İlkay Ertan ve Hedef Spor sahibi Şaban Koç da katıldı.

TÜRKAV Samsun Muharrem Yıldırım Samsun Akasyamhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert