Advert
Türkiye Off-Road Şampiyonası
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Türkiye Off-Road Şampiyonası
21.09.2017 14:25:15

 

Türkiye Off-Road Şampiyonası

Vezirköprü Belediyesinin ev sahipliğinde 23-24 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan “Türkiye Off-Road Şampiyonası 6. Ayak Intercity Vezirof” ve “Karadeniz Mahalli Offroad Kupası 3. Ayak Vezirköprü” yarışları için Vezirköprü Offroad Kulübü Vezirsuyu Tabiat Parkında misafirlerini bekliyor.

6. AYAK INTERCİTY VEZİROF”

Intercity ana sponsorluğunda yapılacak olan Vezirköprü Offroad Festivaline katılım sağlayacak 33 yarışmacının yanı sıra Azerbeycan’dan sporcular katılım sağlayacaktır.

Vezirköprü Offroad Kulübü, otomobil sporları camiasının büyük buluşmasına ev sahipliği yapmak için detaylı bir çalışma yürütmektedir. Sporun gelişimi için özveriyle çalışan bir ekip tarafından organize edilen yarışmanın daha yüksek organizasyon standartlarına ulaşması için olanakları mümkün olan en üst düzeyde kullanmaktadır.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Vezirköprü Belediyesi ve Vezirköprü Orman İşletme Müdürlüğünün katkılarıyla organize edilecek yarışın ana sponsoru Intercity İstanbul Park olmuştur. Ayrıca araç takip sponsoru olarak ATC Araç Takip Sistemleri Offroad sporuna destek vermektedir.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden katılım sağlayacak kulüplere ve yarışmacılara başarılar dileriz. Yarışmayla ilgili teknik ve idari detaylara http://ulusal2017.veziroff.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Vezirköprü Offroad Kulübü

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert