Üniversite, Yargı Ve FETÖ
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
Advert
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Üniversite, Yargı Ve FETÖ
10.04.2018 10:43:53

 

Üniversite, Yargı Ve FETÖ

Üniversitelerde yönetimde ve kritik noktalardaki FETÖ’cülere dokunulmadı, rektör, genel sekreter, personel daire başkanı, dekan, müdür konumundaki FETÖ iltisaklı ya da Kriptoların hala görevlerine devam ediyor.

Kendilerinden olmayanları görevden uzaklaştırmak için zulme dönüşen yıldırma eylemleri uygulanıyor; farklı üniversitelerde aynı yöntem ve taktiklerin uygulanması ise Örgüt talimatı ile ortak hareket edildiğinin işaretidir.

FETÖ’nün taktikleri çok bilindik ama çok düzenli ve çok sistemlidir; makamını alarak alt seviyede bir göreve atamak, sürgün etmek, boş oturtmak, arka arkaya uydurma disiplin cezaları açarak  avukat, mahkeme masrafları ile ekonomik olarak çökertmek…

Öyle ki soruşturma sayısı 50`ye ulaşan var,  çevresinden izole edilmesi sağlanarak psikolojik sorunlu olduğuna dair algı operasyonu yaratmak ve itibarsızlaştırmak…

Nihayetinde işine hatta memuriyetine son vermek.

Soruşturmalar tamamen hukuka aykırı yürütülmektedir; sahte evrak, geriye yönelik evrak ddüzenlenmekte, iftira şikayet dilekçeleri alınmakta, yalancı tanıklar hatta öğrenciler dahi tehdit ya da not vaadi ile olaya dahil edilmektedir.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FETÖ YÖK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bilal     2018-04-10 Basında Volkan Bayar ile pek çok çelişkili ve kirli haberler yapılıyor. Onu bu ruh haline getirenler ve sebebleri araştırılmıyor. Psikolojik yıldırma için arka arkaya açılan eylemlerde amaç kendinden olmayanları kurumdan uzaklaştırmak. Yalancı tanıklar, fetöcü soruşturmacılar,iftira tutanaklar. Demekki bir yerde patladı. Asıl sorumlu YÖK. Rahat rahat oturuyorlar.
Bilgin     0000-00-00 Her üniversite Kaynar Kazan gibi. Volkan Bayar' bu noktaya kim getirdi. Asıl suçlu YÖK.
GALERİLER
Advert
Advert