Üstün Dökmen Mason mu!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Üstün Dökmen Mason mu!
07.03.2019 10:20:59

 

Üstün Dökmen Mason mu!

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Serdivan Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nün “Rehberlik yol göstermek mi, yollar göstermek mi?” başlıklı konferansında başörtülülere hakaret eden Prof. Dr. Üstün Dökmen’in Mason olduğu iddia edildi.

Daha önce de Milli Eğitim Bakanlığı’nın Antalya'daki bir toplantısında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerini hedef alan Üstün Dökmen, şimdi de Sakarya'da başörtüsü hakkında yaptığı konuşma ile gündeme oturdu.

Üstün Dökmen, "Nasıl bir pilot sarhoş olmamalı, bir Hristiyan psikolog haç takmamalı ise; Rehberlik Öğretmeni de Başörtülü biri olmaz!”, “Meslek icra edilirken İnşallah, Maşallah, Hayırlısıyla gibi cümleler sarfedilmemelidir!” demişti.

Üstün Dökmen Akademi, Yönder Okulları, Küçük Şeyler Anaokulu markalarıyla eğitim ve kişisel gelişim alanında faaliyet gösteren markaların sahibi üstün Dökmen hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın çeşitli faaliyetlerine konuşmacı olarak davet edilen Dökmen’in Ankara Vadisi Çınar Locası’na kayıtlı Mason olduğu ortaya çıktı.

 

Üstün Dökmen Mason
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER