​Üstün Dökmen’den başörtülülere hakaret!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Üstün Dökmen’den başörtülülere hakaret!
06.03.2019 14:09:59

 

​Üstün Dökmen’den başörtülülere hakaret!

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen bir program çerçevesinde eğitimcilere seminer vermek üzere konuşma yapan Prof. Dr. Üstün Dökmen skandal sözler sarfetti. Dökmen başörtülüleri adeta aşağılayarak “Başörtülüler Psikolojik danışman, rehber öğretmen olamaz” dedi.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve okul yönetici ve öğretmenlere yönelik seminerler çerçevesinde bir programa katılan Prof. Dr. Üstün Dökmen 28 Şubat kafasını hatırlatan ifadelerle başörtülülerin rehber öğretmen olamayacağını söyledi.

Serdivan’da düzenlenen programda konuşan Dökmen “Nasıl bir pilot sarhoş olmamalı, bir Hristiyan psikolog haç takmamalı ise; Rehberlik Öğretmeni de Başörtülü bir olmaz!”, “Meslek icra edilirken İnşallah, Maşallah, Hayırlısıyla gibi cümleler sarfedilmemelidir!” dedi.

Dökmen’in sözleri karşısında adeta şaşkına dönen eğitimciler bu ifadelere tepki göstererek salonu terketti. Gelen tepkilerin ardından sözlerini yumuşatmaya çalıştığı gözlenen Üstün Dökmen’e program sonunda Başörtülü İl Müdürü tarafından plaket verildi.

Kaynak: ajanskamu

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Üstün Dökmen Başörtülüler rehber öğretmen Psikolojik danışman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nuri     0000-00-00 Edepsizlik ancak bu kadar olur demek ki Prf olmak insanı sınıflandırmamasını öğretmiyor Türkiye o kadar sıkıntılar atlattı hiç birşey öğrenememiş bizim Prf jakoben chp zihniyetine devam teşekkürler bu vatandaşı Sakaryamiza davet edenlere yoksa biz hala böyle birileri var mı derken milim esnememisler.
İşin doğrusu...     0000-00-00 1. HUSUS. Danışman odasında Atatürk resmi de olmaz dedi ama bundan bahsedilmiyor. 2. HUSUS. Nötr olmaktan bahsetti örnekleme yaptı. 3.HUSUS. Fazilet Hanım plaket vermedi. Çünkü bittikten sonra geldi. 4.HUSUS. AA kitap yazmaya başlarım dedi. ALLAHIN ADIYLA. 5.HUSUS. HAKK a inanıyorsanız bu yorumu yayınlarsınız. Kolay gelsin.
Fehmi     0000-00-00 Progrsm Serdivan RAM tarafından düzenlendi. Üstün Dökmen gibi konusunda üstat olan bir profesörün bu güne kadar ağzından hiç duymadığımız bir konuda gelip ahkam keseceğini kimse tahmin edemezdi. Burada suçlu aramaya gerek yoktur. Tek suçlu Üstün Dökmenin kendisidir ki il milli eğitim müdürü programa yetişememiştir. Konuyu sonradan öğrendiğinde de üstün Dökmene gerekli cevabı vermiştir. Saygılar.
GALERİLER