Vali Kaymak Salıpazarı Devlet Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundu
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Vali Kaymak Salıpazarı Devlet Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundu
31.05.2019 10:15:06

 

Vali Kaymak Salıpazarı Devlet Hastanesi İnşaatında İncelemelerde Bulundu

​Samsun Valisi Osman Kaymak yapımı devam eden Salıpazarı İlçe Devlet Hastanesi inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı.

Vali Osman Kaymak bir dizi ziyaret için Salıpazarı ilçesine geldi. İlk olarak Kaymakam Bulat’ı makamında ziyaret eden Kaymak, daha sonra Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ü ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Bereket Mahallesinde bulunan Fatih Camii'nin altında İlçe Müftülüğü tarafından yaptırılan Gençlik Merkezi inşaatında incelemelerde bulunan Samsun Valisi Osman Kaymak daha sonra yapımı devam eden Salıpazarı İlçe Devlet Hastanesi inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı. 2020 yılı Şubat ayında tamamlanacak 25 yataklı Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Vali Kaymak, Yeni Mahallede bir hasta ziyareti gerçekleştirerek Salıpazarı’ndan ayrıldı.

Samsun Valisi Osman Kaymak’ı ilçe girişinde Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay, İlçe Emniyet Amiri İbrahim Özden, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Amirleri karşıladı.

 

Salıpazarı Osman Kaymak Samsun Valisi Salıpazarı İlçe Devlet Hastanesi Halil Akgül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert