Vali Kaymak’tan İlkadım’a Övgü
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Vali Kaymak’tan İlkadım’a Övgü
04.01.2018 15:39:18

 

Vali Kaymak’tan İlkadım’a Övgü

Samsun Valisi Osman Kaymak, yerinde inceleyip gördüğü yatırımlar, projeler ve hizmetlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Tok’a ilçeye kazandırılan hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı belediye hizmet binasında ağırladı. Tok, Belediyeyi ziyaret eden Samsun Valisi Osman Kaymak’ı İlkadım hizmet binası girişinde karşıladı.

VALİ KAYMAK, ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

Hizmet binasının giriş katında bulunan İletişim Merkezi’nin bayan personelleri tarafından çiçekle karşılanan Vali Osman Kaymak’a İLKİM’in (İlkadım İletişim Merkezi) çalışması ve faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.  Vali Kaymak,  bir süre sohbet ettiği iletişim merkezi çalışanlarına başarı dileklerini sunarak teşekkür etti.

TOK’TAN DEV PROJELERİN SUNUMU

Yapılan iletişim merkezi ziyaretinin ardından Başkanlık odasına geçişinde Vali Kaymak’a Başkan Tok, hizmet binasının katlarında sergilenen Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliyesi, Samsun’un en çok beğenilen Derebahçe Sosyal Tesisi, Belediye Yeni Hizmet Binası’nın maketleri üzerinden projenin detayları hakkında bilgiler verdi.  Daha sonra, Başkanlık Makamına geçen Başkan Erdoğan Tok,  Belediyenin ana hatları ile birlikte, tamamlanan, devam etmekte olan ve yapılacak olan projeler hakkında Vali Osman Kaymak’a ayrıntılı bir sunum yaptı. 

VALİ KAYMAK PROJELERE HAYRAN KALDI

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye hizmet binasında ağırladığı Samsun Valisi Osman Kaymak ile birlikte,  hizmete açılan yapımı devam eden, inşasına başlanacak yeni projeleri yerinde gezdi.  Kentin en beğenilen tesisi olan Derebahçe Sosyal Tesislerine yapılan ziyaretten sonra sırasıyla Koşu Yolu Parkuru, Derebahçe Futbol ve Halı Sahaları, Ulugazi TOKİ Konutları önünde inşa edilen Belediye Yeni Hizmet Binası, belediye’nin eski fen işleri şantiyesine yapılan Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi, Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliyesi, 15 Temmuz Millet Yolu, Ihlamur Kafe ve Restorant ve Türk İslam Sanatları Merkezi’ne yapıldı.

Vali Kaymak yerinde görerek tek tek incelediği proje, yatırım ve hizmetlerden dolayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür ederek projelere tam not verdi.

Vali Osman Kaymak Erdoğan Tok
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert