​Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in eski eşi de öldürülmüştü!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
​Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in eski eşi de öldürülmüştü!
28.08.2017 11:22:50

 

​Vatan Şaşmaz'ı öldüren Filiz Aker'in eski eşi de öldürülmüştü!

Vatan Şaşmaz'ın Filiz Aker tarafından öldürülmesinin ardından, Vatan Şaşmaz ve ona saplantıyla bağlı Filiz Aker'in hikayesi ilginç hikayesi de ortaya çıktı.

İNTİHAR ETMEYE ÇALIŞMIŞ

80’li yılların ünlü manken ve oyuncusu olan Filiz Aker’in 2 yıl önce de intihar girişiminde bulunduğu ortaya çıktı.

Aker’in yakın arkadaşı eski magazin gazetecisi Nurcan Sabur, “2 yıl önce hap için intihar girişiminde bulundu. Bazı sıkıntıları vardı” dedi.

"10 YILDIR SAPLANTILI AŞIK"

Yakın çevresine Şaşmaz’a karşı 10 yıldır saplantılı aşk beslediğini söyleyen Aker’in “Ona 3-4 trilyon (milyon) harcadım, kimseye bırakmam. Eşinden boşanmazsa onu öldürürüm” dediği iddia edildi.

ESKİ SEVGİLİSİ DE ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ

Filiz Aker ile bir dönem adı aşk dedikodularına karışan eski TÜRK- İş Genel Sekreteri, eski Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı kamuoyunda jaguarlı sendikacı olarak tanınan Şemsi Denizer, 6 Ağustos 1999 günü Zonguldak’taki evinin önünde silahlı saldırıya uğramıştı.

Cengiz Balık’ın silahından çıkan 13 kurşunla yaralanan Denizer, hayatını kaybetmişti. Polis, sabıkalı Balık’ın cinayeti “40 milyon lira borç için işlediği”ni belirtti ancak olayın ardında başka isimlerin olup olmadığı aydınlatılamadı.

FİLİZ AKER KİMDİR?

İranlı zengin bir sevgiliyle beraber olduktan sonra oyunculuğu bırakıp 20 yıl önce ABD’ye yerleşen Aker, ticaretle uğraşmaya başladı.

Miami’de oturan Aker’in bir dönemin efsane sendikacı Şemsi Denizer ve olağanüstü hal bölge valilerinden Hayri Kozakçıoğlu ile de aşk yaşadığı iddia edildi. Aker’in ailesi Türkiye’deydi, ablası eski assolist Eda Eren ve onun kızı olan ünlü dansöz Dora’ya da desteğini esirgemedi.

Filiz Aker, Polat Residance’daki yangın sonrası dairesini kiraya vermişti. Aker, İstanbul’a geldiğinde Conrad Otel’de kalıyordu.

haberturk

Filiz Aker Maden İşçileri Sendikası Şemsi Denizer Vatan Şaşmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert