Vedat Çınaroğlu’nun Tekzip Talebi Reddedildi!
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Vedat Çınaroğlu’nun Tekzip Talebi Reddedildi!
04.01.2019 10:50:30

 

Vedat Çınaroğlu’nun Tekzip Talebi Reddedildi!

MHP Samsun eski Milletvekili Vedat Çınaroğlu hakkında, ‘Samsun MHP’de Vedat Çınaroğlu krizi!’ başlıklı habere yapılan düzeltme ve cevap hakkın mahkemeden geri döndü.

MHP Samsun eski Milletvekili vedat Çınaroğlu’nun, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Talimatları ile İlyas Acar’ı Alaçam Belediye Başkan adayı olarak açıklanması toplantısında Vedat Çınaroğlu krizinin yaşandığını haberleştirerek, Devlet Bahçeli’ye hakaret ettiği için partiden atılan Samsun eski Milletvekili Vedat Çınaroğlu’nun MHP İl Başkanı Taner Tekin ile yanyana oturması hem partililerin hem de MHP Genel Başkan Baş Danışmanı Hüseyin Edis’in tepkisini çektiğini yazmıştık.

Haberimizde, Hüseyin Edis’in salonu terk ettiğini ve partililerin sosyal medya üzerinden olayı protesto ederek, Taner Tekin’i ağır bir şekilde eleştirdiğini belirtmiş ve o eleştirilere yer vermiştik.

Eleştiriler şöyleydi;

“Ulan sizin adamlığını ya doğruyola gitmiş bbp ye gitmiş samsunda iyi partiye çalışmış iyi partili benim genel başkanıma hakaret ler etmiş bir dansözü sen al yanı başına oturt bu makam size bol geldi eğer adamlık varsa bırakın herkimde yanlışı savunacak kadar cahilse bekliyorum siz atar yapın mafyacılık oynayın adam kaldırın şerefsizlere şeref katın yazıklar olsun hadi hodri meydan çıkın bekliyorum cevap verin daha yazacak çok şeyim var merak etmeyin ispatlı delilli bakalım onları sosyal medyaya koyduğum zaman dürüstlük ne kadar kalacak sizde. YAZIKLAR OLSUN SİZE.

Samsun 3. Sulh Ceza Mahkemesi, talep eden vekilin 29.11 2018 havale tarihli dilekçesine konu düzeltme ve cevap yazısının yayımlanmasına ilişkin talebinin reddine karar verdi.

​MHP Samsun Vedat Çınaroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER