Vinç Kiralama Ve İş Makineleri İçin Express Vinç
SON DAKİKA
Sol Ok
Sağ Ok
Yazarlar - Köşe Yazıları
Samsun Haber – Akasyam Haber  Samsun'dan son dakika haberler – dünyanın haberi bu sitede
ANASAYFA Genel Güncel Gündem Siyaset Samsun Haber Kent Kültürü Türkiye Dünya Ekonomi Kültür Tarih
Vinç Kiralama Ve İş Makineleri İçin Express Vinç
13.12.2016 15:51:41

 

Vinç Kiralama Ve İş Makineleri İçin Express Vinç

İnşaat sektöründe bir ekol haline gelen Express vinç şimdi vinç kiralama işlemi ile büyük kolaylık sağlıyor.

Büyük şehirlerde nüfusun gittikçe artması ile birlikte, inşaat alanı da gelişme göstermektedir. Yıllardır birçok firma inşaat alanlarında yeni bina yapımı, konut yapımı gibi işlerle meşgul olmakta ve ekmeğini bu sektörden sağlamaktadır. Ancak bu firmalar için vinç ve iş makinelerinin satın alınması çoğu zaman büyük bir külfet haline gelebilmektedir. Bu nedenle de, artık pek çok firma, vinçleri ve iş makinelerini kiralama yolunu tercih etmeye başlamıştır.

Bu kiralama işlemleri ile ilgilenen birçok firma bulunmakta olup, güvenilir ve işini düzgün yapan kiralama firmalarından bir tanesi de Express vinçtir. Express vinç firmasının önceliği müşteri memnuniyeti olduğu için kiralık vinç fiyatları da çok yüksek değildir. Firmanın web sitesinden görülebilecek tür ve fiyatların yanında, telefon numaraları ile firma yetkililerine ulaşmak da mümkün olan bir seçenektir.

İş makinesi ve vinç, inşaat sektörü dahilinde ya da haricinde pek çok alanda kullanılmaktadır. Yüksek alanlara erişim bir yana, boya ve cam takma gibi işlemler de vinç kullanılarak kolaylıkla gerçekleştirilmektedir. Siz de inşaat işleriniz için Express vinçten güvenle ürün kiralayabilirsiniz. Firma kapsamında makine ve araçların muayenesi, bakımı düzenli olarak yapılmakta ve bu araçlarda zamanla meydana gelen aksaklıklar derhal giderilmektedir. Express vinç tarafından kullanıma sunulan araçların her biri aktif araçlarıdır ve sürekli kullanımda oldukları için de gerçek anlamda en üst düzey performansı göstererek işleri kolaylaştırmaktadırlar. Arzu edilen vinç türü (sepetli, mobil, hiyap ya da platform) firmadan kiralanabilir.

Çalışma başında teslim edilen vinçler, süre sonunda Express vinç firmasına iade edilmelidir. Anlaşılan süreden daha uzun sürecek işler ya önceden bildirilmeli ya da ekstra ücreti ödenmelidir. Telefon aracılığıyla firmaya bu detaylar da sorulabilmektedir. Aynı zamanda kontrol ve bakımı yapılmış olan bu araçların teknik detay ve kapasite özellikleri de mutlaka öğrenilmelidir.

Vinç kiralama işleminden sonra aracı teslim alan firma, mutlaka rutin kontrolleri sağlamalıdır. Sağlanmayan durumlarda personel açısında sakıncalı durumlar meydana çıkabilmektedir. 

vinç Express vinç Vinç kiralama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
GALERİLER
Advert
Advert